Оберіть своє місто:
27
02
граничні строки сплати

ДПС нагадує, що річну звітність з податку на прибуток необхідно подавати не пізніше 60 календарних днів після закінчення звітного (податкового) року.

Оскільки останній день граничного строку подання припадає на вихідний (29 лютого 2020 року – субота, наступний 1 березня 2020 року – неділя), тож відповідно до п. 49.20 Податкового кодексу останнім днем строку подання річної звітності з податку на прибуток вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним, тобто 2 березня 2020 року.

Граничний строк сплати податку на прибуток  — 10 березня 2020 року.


Нагадуємо, набрали чинності зміни до податкової декларації з податку на прибуток, передбачені наказом Міністерства фінансів України від 14.11.2019 № 481 «Про затвердження Змін до форми Податкової декларації з податку на прибуток підприємств». Основну частину декларації доповнено блоком «Податкові зобов’язання, інші штрафні санкції та пені, визначені відповідно до Податкового кодексу України, не пов’язані з виправленням помилок», додано новий додаток ПП «Інформація про суми податкових пільг» та внесено редагування до окремих додатків декларації (ПН, ВП, РІ).

ДПС рекомендує подавати податкову декларацію з податку на прибуток за 2019 рік за оновленою формою.


джерело


Корисні новини


Зміни до Положення про реєстрацію платників ПДВ нові бюджетні рахунки та єсв 2020 системи для бізнесу онлайн курси 1с підприємство для початківців та бухгалтерів