Оберіть своє місто:
31
01
ДПС не приймає накладні

ДПС 3 та 4 лютого тимчасово призупинить приймання та реєстрацію податкових накладних та розрахунків коригування до них через проведення регламентних та технологічних робіт.


Зазначені роботи необхідні для виконання положень постанови від 11.12.2019 № 1165 «Про затвердження порядків з питань зупинення реєстрації податкової накладної / розрахунку коригування в  Єдиному реєстрі податкових накладних».

Прийняття від платників податку ПН/РК та реєстрація їх в ЄРПН відповідно до вимог п. 3 Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 29 грудня 2010 року № 1246 «Про затвердження Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних» (зі змінами) та з урахуванням вимог Порядку зупинення реєстрації податкової накладної розрахунку коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних, затвердженого Постановою № 1165 буде відновлена 05 лютого 2020 року.


Корисні новини


нові бюджетні рахунки та єсв 2020 системи для бізнесу онлайн курси 1с підприємство для початківців та бухгалтерів Про порядок нарахування, строки подання звітів та сплати єдиного податку ЄП фізичними особами підприємцями — платниками єдиного податку