Оберіть своє місто:

Про нас

ТОВ «Системи для бізнесу» — лідер на ринку інформаційних впроваджень!

Впродовж 20-ти років ми здійснюємо сертифіковану підтримку користувачів по всій Україні. Головний офіс компанії знаходиться в м.Хмельницькому, за адресою: вулиця Свободи, 22. У 2012 році ми відкрили філії обслуговування у Тернополі, Вінниці та Одесі. Сьогодні, наша база налічує понад 20 000 клієнтів!

ТОВ «Системи для бізнесу» у своїй роботі спирається на знання та повсякденне застосування стандартів якості, проектних методів в управлінні, процесного підходу в організації діяльності. Спектр наших послуг розширюється в залежності від потреб клієнтів.

Досягнення нашої фірми підтверджені сертифікатами розробників програмного забезпечення, яке продаємо:
Дистриб’ютор ПЗ «M.E.doc» в Хмельницькій, Тернопільській, Вінницькій та Одеській областях;
Регіональне представництво з реєстрації електронно-цифрових підписів від АЦСК «УСЦ» в Хмельницькій, Тернопільській, Вінницькій та Одеській областях;
Сертифікований партнер «Ліга:Закон»;
Сертифікований партнер компанії «ESET-Україна» (антивірус NOD32);
Партнер Microsoft;
Партнер Спілки Автоматизаторів Бізнесу (САБ);
Центр сертифікованого навчання 1С:Підприємство 8.

Центр підтримки продуктів «Бухгалтерія 8 для України.

В ТОВ «Системи для бізнесу» працюють спеціалісти з багаторічним досвідом роботи, які постійно підвищують свою кваліфікацію та проходять спеціалізовані курси.

Наша компанія використовує у своїй діяльності та рекомендує клієнтам лише ліцензійне програмне забезпечення.

Ми цінуємо наших клієнтів та орієнтуємось на формування довгострокових партнерських стосунків. Тому головний принцип нашої роботи – зробити так, щоб клієнт завжди був задоволеним.