Оберіть своє місто:
18
07
Придбайте програмний продукт  «1С:Підприємство»  та отримаєте в подарунок  парфюм  Eclat D`Arpege  від  Lanvin  + онлайн курс по роботі з програмою. Тільки до до 31 серпня!

Акція 1С:Підприємство

День бухгалтера закінчився, але ми продовжуємо відчуття свята до кінця літа. Який подарунок ми, жінки, завжди отримуємо з великим задоволенням? Флакон трендового аромату жодну з нас не залишить байдужою. Парфум  Eclat d`Arpege від Lanvin для сучасних та впевнених жінок вже очікує на Вас!

Придбайте програмний продукт  1С:Підприємство  та отримайте в подарунок
парфум Eclat d`Arpege + онлайн-курс по роботі з програмою.
Пропозиція дійсна до 31 серпня!Системи для бізнесу — 20 років сертифікованої підтримки користувачів по всій Україні, лише ліцензійне програмне забезпечення та задоволені клієнти!

Наші співробітники — фахівці з багаторічним досвідом роботи, які постійно підвищують свою кваліфікацію та проходять спеціалізовані курси.

Під час онлайн-курсу наші фахівці проведуть  детальний екскурс у світ «1С:Підприємство». Ви отримаєте відповіді на всі запитання та за короткий проміжок  часу отримаєте всі необхідні знання та  навички роботи з програмним продуктом.