Оберіть своє місто:
25
06
Заява на реєстрацію платника акцизного податку та акцизних складів в оновленому модулі медок

З 01.07.2019 року для здійснення реалізації пального або спирту етилового суб’єкт господарювання має бути зареєстрований платником акцизного податку, а також зареєструвати усі акцизні склади. Для цього необхідно подати до ДФС відповідну заяву про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів. Форма Заяви діє з 19.06.20019 року. Користувачам M.E.Doc форма Заяви доступна в модулі Звітність — Реєстр звітів.Розробники зазначають, що в оновленні 11.01.011 M.E.Doc буде доопрацьовано модуль Облік акцизного податку, де можна заповнити Заяву на реєстрацію платником податку та на реєстрацію акцизних складів (ідентифікатор форми J/F1304101) та подати до ДФС в електронному форматі. Наразі подача Заяви доступна лише з Реєстру звітів.

Реєстрація платниками акцизного податку регулюється пп. 212.3.4, пп. 230.1 та п. 22 підрозділу 5 розділу ХХ Перехідних положень ПКУ та здійснюється на підставі подання особою не пізніше трьох робочих днів до початку здійснення реалізації пального або спирту етилового Заяви. Заява складається та подається з використанням засобів електронного зв’язку в електронній формі.


Як заповнити Заяву для реєстрації платником акцизного податку в оновленому модулі M.E.Doc


Необхідно в Головному меню обрати розділ Облік акцизного податку — Реєстр акцизних документів і створити Заяву, клацнувши Файл — Створити або на панелі інструментів.
Потім потрібно обрати дію та вид діяльності. Під час подання Заяви з позначкою «Реєстрація платником податку» одночасно може здійснюватися реєстрація акцизного складу. Для цього при виборі дії та виду діяльності слід поставити відповідну позначку.
Платнику податків необхідно зазначити інформацію по акцизним складам, які реєструються. У графі 3 при поданні Заяви з позначкою «Зміни у даних про акцизний склад» або «Анулювання реєстрації акцизного складу» слід зазначити уніфікований номер акцизного складу (ідентифікатор, присвоєний акцизному складу засобами СЕАРП та СЕ у разі реєстрації акцизного складу).


Як заповнити Заяву платнику акцизного податку для реєстрації акцизних складів


Якщо суб’єкт господарювання є платником акцизного податку, йому слід зареєструвати акцизні склади, розпорядником яких є такий платник податку. Для цього у формі Заяви необхідно обов’язково вказати які саме дії виконувати та вид діяльності та заповнити відомості про акцизні склади. Під час подання Заяви з позначкою «Реєстрація акцизного складу» у цьому розділі надається інформація про склади, введені в експлуатацію після реєстрації.


Читайте також: коли складати акцизну накладну та щодо термінів реєстрації акцизних накладних. семінар у Тернополі 02.07 Системи для бізнесу Системи для бізнесу семінар у Хмельницькому 03.07 семінар у Вінниці 04.07 Системи для бізнесу