Оберіть своє місто:
Автоматичне продовження дії сертифікатів АЦСК «Україна» в «M.E.Doc» та «СОТА»
16
06

З 15.05.2017 усі користувачі ЕЦП АЦСК «Україна» вже мають можливість оновити сертифікати ЕЦП безпосередньо з програми «M.E.Doc», а з 02.06.2017 – така можливість з’явилась і у користувачів веб-сервісу «СОТА». Відтепер, якщо у Вас не відбулось змін у даних, що внесені у сертифікати, то оновити їх можна автоматично, не збираючи пакет документів!

Зробити це за допомогою програмного забезпечення дуже просто!

Інструкція для клієнта

Коли до закінчення дії Вашого актуального сертифікату залишиться менше, ніж 45 днів, програмне забезпечення самостійно запропонує Вам оновити сертифікат. Для того щоб скористатися можливістю автоматичного оформлення, Вам потрібно сплатити рахунок, надіслати електронну заявку та, власне, отримати сертифікат.

Більш детально про оновлення сертифікатів за допомогою комп’ютерної програми «M.E.Doc» Ви можете прочитати в інструкції.

Якщо ж зміни даних у Ваших сертифікатах відбулись, зверніться, будь ласка до найближчої крамниці електронних послуг «Твій час». Завітати сюди необхідно з пакетом документів та сплаченим рахунком – і оформлення ЕЦП не займе багато часу.