Оберіть своє місто:
04
06
штрафи за несвоєчасну реєстрацію пн рк

За порушення граничних строків реєстрації ПН та РК не накладатимуть штрафи до кінця карантину.


28.05.2020 року  Законом від  13.05.2020 року № 591-IX були внесені зміни до ПКУ, якими відтерміновано застосування штрафних санкцій на період карантину згідно з п. 52 прим. 1 підрозд. 10 розд. ХХ ПКУ. Тобто штрафні санкції не застосовуються за порушення податкового законодавства, вчинені протягом періоду з 01.03.2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину.

Водночас платники не звільняються від застосування до них фінансової відповідальності контролюючими органами, зокрема, за неподання (несвоєчасне подання) податкової звітності з ПДВ, несплату (несвоєчасну) сплату податкових зобов’язань з ПДВ.

Протягом періоду з 1 березня 2020 року по останній календарний день місяця (включно), в якому завершується дія карантину, встановленого Кабміном, не будуть застосовуватися санкції за не реєстрацію (несвоєчасну) реєстрацію податкових накладних/розрахунків коригування в Єдиному реєстрі податкових накладних.
Порушення вимог ПКУ щодо реєстрації ПН/РК до неї негативно впливає на право контрагента платника податків скористатися правом на нарахування податкового кредиту з ПДВ.


Роз’яснення розміщене на Інформаційно-довідковому ресурсі ЗІР (категорія 101.28)


Корисні новини:


як подавати звіт з єсв за працівників у відпустці без зарплати карантин 2020   Зміни в оподаткуванні податком на прибуток   податковий календар червень 2020 системи для бізнесу

зміни щодо оподаткування пдв   ефективні курси 1с підприємство   зміни в оподаткуванні доходів фоп