Системи для бізнесу » Все для бюджетних установ
Оберіть своє місто:

Все для бюджетних установ

БЮДЖЕТНИЙ ВІДДІЛ

 

ТОВ «Системи для бізнесу» має багаторічний досвід роботи у сфері автоматизації бухгалтерського обліку та звітності  установ різних форм власності. Пропонуємо вам:

— Консультації «гарячої» лінії за телефоном та електронною поштою.

У разі виникнення запитань здійснюється комплексний супровід: від введення початкових залишків до складання бухгалтерської та фінансової звітності, складання форм аналітичної звітності, аналізу правильності відображення даних бухгалтерського обліку в Меморіальних ордерах та Головній книзі, вивантаження даних в ДКСУ, на сайт Є-ДАТА. Надаються  консультації з правильності відображення даних бухгалтерського обліку в програмі.

— Встановлення оновлень на ПК користувача здійснюється ІТ спеціалістами ТОВ “Системи для бізнесу”.

— Індивідуальні програми обслуговування: розроблюємо та пропонуємо вам індивідуальні програми обслуговування, що в повній мірі враховують специфіку вашої організації.

При укладанні відповідної угоди на Інформаційно-технологічний супровід  (ІТС) установа, що фінансується з бюджету, отримує професійну технічну підтримку та консультації щодо правильності ведення бухгалтерського, фінансового та податкового обліку.

УВАГА! Обирайте найбільш зручний та вигідний для вас варіант супроводу! Для отримання консультації з цього приводу  телефонуйте за номерами : (0382) 73-03-23, (067)383-87-01, (067)383-87-02.

ПРОГРАМА ДЛЯ АВТОМАТИЗАЦІЇ ВЕДЕННЯ ОБЛІКУ

Рішення для комплексної автоматизації  обліку установ бюджетної сфери та органів державного управління — програма «UA–Бюджет. Комплексний облік для бюджетних установ».

 

Дізнатися більше: Програма для автоматизації ведення обліку.

ЗВІТНІСТЬ У ВСІ КОНТРОЛЮЮЧІ ОРГАНИ

Автоматизація бухгалтерського обліку дає можливість швидко та якісно формувати звіти з ЕСВ, ПДВ, 1-ДФ, Декларацію про доходи тощо та відправляти їх до контролюючих органів за допомогою комп’ютерних програм «M.E.Doc» або веб-сервіс «СОТА» — на ваш вибір!

Дізнатися більше: Програма для подачі звітності.

СДО “КЛІЄНТ КАЗНАЧЕЙСТВА — КАЗНАЧЕЙСТВО”

Уряд своїм Розпорядженням від 15 листопада 2017р. №816-р “Деякі питання дистанційного обслуговування розпорядників (одержувачів) бюджетних коштів” визначив пріоритетним казначейське обслуговування через СДО “Клієнт казначейства — Казначейство” та рекомендував всім строки підключення.

Обов’язковою умовою для роботи в СДО “Клієнт казначейства — Казначейство” є наявність носіїв криптозахисту.

Подробиці та умови придбання за посиланням: Захищені носії для КЕП.