Оберіть своє місто:
11
03
подання декларації про майновий стан

Громадяни, які зобов’язані подати декларацію, та особи, які провадять незалежну професійну діяльність, — подають звітність до 1 травня року, що настає за звітним. Останній день подання декларації за 2018 р. для них  — 02.05.2019 р, оскільки при випаданні строку подання на вихідний або святковий день таким вважається операційний (банківський) день, що настає за вихідним або святковим днем (п. 49.20 ст. 49 Податкового кодексу України).


Громадяни, які мають право на податкову знижку, — подають декларацію по 31 грудня (включно), що настає за звітним податковим роком.


Платники податку — резиденти, які виїжджають за кордон на постійне місце проживання, подають декларацію не пізніше 60 календарних днів, що передують виїзду.


Якщо в платника податку від­сутні підтвердні документи щодо суми отриманого ним доходу з іноземних джерел і суми сплаченого ним податку в іноземній юрисдикції, оформлені за ст. 13 ПКУ, то такий платник зобов’язаний подати до кон­тролюючого органу за своєю податковою адресою за­яву про перенесення строку подання декларації до 31 грудня року, що настає: за звітним (пп. 170.11.2 ст. 1 ПКУ).


Податкова декларація подається платниками податків за місцем своєї податкової адреси в один із таких способів (за вибором) (п. 49.3 ст. 49 ПКУ):


✔️ особисто або уповноваженою на це особою;
✔️ надсилається поштою з повідомленням про вручення та з описом вкладення;
✔️ засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів щодо електронного документообігу.


Звертаємо увагу, що у разі надсилання податкової декларації поштою платник податку зобов’язаний здійснити таке відправлення не пізніше ніж за п’ять днів до закінчення граничного строку подання податкової декларації, а при поданні податкової декларації в електронній формі, — не пізніше закінчення останньої години дня, в якому спливає такий граничний строк.


ГУ ДФС у Рівненській області


Також за темою: податковий календар на березень 2019

 

податковий календар на березень 2019