Оберіть своє місто:
18
04
захищені носії для особистих ключів SECURE TOKEN

ДФС рекомендує перевірити особисті ключі та переконатися, що ключі записані на захищених носіях.


Коротка інформація для тих, хто вже отримав попередження і готовий діяти:

🔶 Перевірте, чи ваші особисті електронні ключі на захищених носіях (токенах). Якщо ні — скористайтеся схемою дій та придбайте ключ криптозахисту!

Кому?

👉 Якщо ви бюджетна установа – необхідно обов'язково придбати ключі криптозахисту на захищених носіях (токени).

👉 Якщо ви госпрозрахункове підприємство – читайте матеріал далі.


Додаткова інформація про токени тут.


Детальніше:

На прийомному шлюзі ДФС, від 16.04.2019,  ввімкнено контроль перевірки збереження ключів на захищених носіях (ключі криптозахисту, токени). При поданні звітності надходить квитанція №1 з попередженням, що в сертифікаті немає ознаки зберігання ключа в засобі кваліфікованого електронного підпису:


Важливо:

Попередження не впливає на прийняття та обробку електронної звітності для госпрозрахункових підприємств. Мета попередження — заздалегідь повідомити платників податків про необхідність використовувати захищені носії.


Нормативне обгрунтування:

Відповідно до ст. 18 Закону України «Про електронні довірчі послуги», який набув чинності з 07.11.2018 року, кваліфікований електронний підпис чи печатка вважається таким, що пройшов перевірку та отримав підтвердження, тільки якщо під час перевірки за допомогою кваліфікованого сертифіката електронного підпису чи печатки (КСЕП) отримано підтвердження того, що особистий ключ, який належить підписувачу чи створювачу електронної печатки, зберігається в засобі кваліфікованого електронного підпису чи печатки (ключ криптозахисту/токен).


Ознайомитись з текстом закону можна тут


Наполегливо рекомендуємо вже зараз подумати про придбання та генерацію нових ключів на захищені носії інформації!


СХЕМА ДІЙЩО ПОТРІБНО ДЛЯ ПРИДБАННЯ КЛЮЧІВ КРИПТОЗАХИСТУ?

Для придбання токенів потрібно завантажити бланки документів,  заповнити та відправити на нашу електронну адресу sales@sys2biz.com.ua

В ЗАПИТІ ДО НАС ПОВИННІ БУТИ ТАКІ ДОКУМЕНТИ:

    
Повністю заповнена заявка (у текстовому форматі WORD).Договір (у текстовому форматі WORD БЕЗ підпису та печатки)Довіреність (відсканована з підписом та печаткою

ЗАЛИШИЛИСЯ ЗАПИТАННЯ — ЗАМОВТЕ ДЗВІНОК!