Оберіть своє місто:
05
04

До відома розпорядників та одержувачів бюджетних коштів щодо подання звітності за І квартал 2018 року через АС «Є-Звітність»

Казначейство повідомляє, що зміни до Порядку складання бюджетної звітності розпорядниками та одержувачами бюджетних коштів, звітності фондами загальнообов’язкового державного соціального і пенсійного страхування, затвердженого наказом Міністерства фінансів України від 24.01.2012 № 44,  знаходяться на державній реєстрації в Міністерстві юстиції України.

Ці зміни до Порядку №44 передбачають складання та подання форм звітності за допомогою автоматизованої системи подання електронної звітності клієнтами Державної казначейської служби України (АС «Є-Звітність»).

Форми бюджетної звітності  слід подавати також на електронних носіях за вимогами автоматизованої системи Казначейства України. Процес подання бюджетної звітності органам Казначейства передбачає можливість обміну документами в електронному вигляді, в тому числі е-документами та відбувається із дотриманням вимог Законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» і «Про електронний цифровий підпис».

Законом України «Про електронні документи та електронний документообіг» визначено, що електронним документом є документ, де інформація зафіксована у вигляді електронних даних, включаючи обов’язкові реквізити документа, створення якого завершується накладанням електронного підпису. Оригіналом електронного документа є електронний примірник документа з обов’язковими реквізитами та електронним підписом автора чи підписом, прирівняним до власноручного підпису, згідно із Законом України «Про електронний цифровий підпис».

Казначейство пропонує розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів здійснити подачу звітності за І квартал 2018 року в електронному вигляді через АС «Є-Звітність», яка надає можливість візуалізувати оригінал електронної форми звітності на паперових носіях, що відповідає вимогам Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг». Подана в електронному вигляді звітність буде перевірена та завізована органом Казначейства в установленому порядку.

З метою накопичення та використання у майбутньому звітних даних, пропонуємо, розпорядникам та одержувачам бюджетних коштів, які подали звітність за І квартал 2018 року на паперових носіях, здійснити її подання в електронному вигляді через АС «Є-Звітність».

Автоматизована система «Є-Звітність» буде налаштована на подання звітності за І квартал 2018 року починаючи з 10 квітня поточного року.

За матеріалами ДКСУ.