Оберіть своє місто:
28
08

Проводиться технологічне обслуговування  інформаційно-телекомунікаційних систем, у зв’язку з чим можливе тимчасове обмеження надання електронних сервісів та доступу до Електронного кабінету. Якщо до вас не приходять квитанції, витяги, не реєструються податкові накладні, радимо зачекати до закінчення робіт. З додаткових запитань можна звертатися за телефоном контакт-центру 0 800 501 007 (напрям «0»).

Додатково прес-служба Державної фіскальної служби України повідомляє:


1. У зв’язку з прийняттям 21.08.2019 розпорядження Кабінету Міністрів  України «Питання Державної податкової служби»:

✔️ підписання повідомлень ДПС (квитанцій, інформаційних розсилок, тощо) буде здійснюватися окремим сертифікатом, призначеним для накладання  електронного цифрового підпису:  STS_2019_1.cer

✔️ зашифрування повідомлень на ДПС (звітність, тощо) буде здійснюватися окремим сертифікатом, призначеним для шифрування:  STS_2019_2.cer

Дата початку використання сертифікатів — дата набрання чинності розпорядженням Кабінету Міністрів України «Питання Державної податкової  служби».


2. Для забезпечення можливості виконання функцій та повноважень Державною податковою службою України в частині сервісного обслуговування  платників, а саме надання електронних послуг, пов’язаних з реалізацією  обов’язків платника відповідно до вимог податкового та іншого  законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на контролюючий  орган, в день оприлюднення відповідного Розпорядження КМУ (попередньо 28  серпня 2019 року) буде проведено технологічне обслуговування  інформаційно-телекомунікаційних систем, у зв’язку з чим можливе  тимчасове обмеження надання електронних сервісів та доступу до  Електронного кабінету.

ДФС приносить вибачення за тимчасові незручності та радить з додаткових запитань звертатися за телефоном контакт-центру 0 800 501 007 (напрям «0»).