Системи для бізнесу » Інформаційно-технічний супровід 1С
Оберіть своє місто:

Інформаційно-технічний супровід 1С

ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД 1С

 

Інформаційно-технічний супровід (ІТС) в компанії «Системи для бізнесу» — це комплексна підтримка користувачів програм «1С:Підприємство» не лише в Хмельницькому, а й в інших містах України. ІТС містить в собі оновлення програм, сервіси фірми 1С та сервіси нашої компанії. Програмні продукти 1С постійно оновлюються. Лише ліцензійний супровід гарантує коректну роботу програми і своєчасну підготовку регламентованих актуальних звітів.

Компанія «Системи для бізнесу» як партнер «1С: Франчайзі» здійснює сертифіковану підтримку користувачів на постійній основі. Супровід у нашій компанії забезпечує безперебійну і комфортну роботу з програмами 1С.

 

ПЕРЕВАГИ РЕГУЛЯРНОГО СУПРОВОДУ ІТС:

СВОЄЧАСНО

ТОВ «Системи для бізнесу» зобов’язується реагувати на ваш запит з необхідною вам швидкістю. Незалежно від складності завдання — як то планове відвідування або оперативна телефонна консультація, Вам на допомогу прийде команда аналітиків для вирішення складних і нестандартних завдань обліку в «1С».

СТАБІЛЬНО

Безперервна робота системи забезпечена своєчасною та регулярною консультаційною підтримкою, а також можливістю оперативного реагування (віддалено) за запитом.

КОМПЛЕКСНО

Якщо Ви є нашим клієнтом, це означає, що Ви можете використовувати наших фахівців як для підтримки злагодженої роботи системи, так для розвитку її функціоналу. Перелік робіт за договором не регламентований. У договір абонентського супроводу входять всі сервіси компанії «1С», які допомагають відчути всі переваги комплексного супроводу.

ПРОГНОЗОВАНО

Регулярність супроводу дозволить планувати витрати на обслуговування програм 1С: Підприємство. Взаємодія з фахівцями проводиться за заздалегідь обумовленому графіку, що заощадить ваш час і кошти.

ВИГІДНО

Ви зможете отримувати електронні листи із корисною та актуальною інформацією по роботі з «1С», брати участь у безкоштовних лекторіях, що організовує фірма 1С, а також бути учасником у діючих програмах лояльності (отримання знижок та бонусів).

Ви отримуєте набір сервісів у відповідності з обраним типом договору «1С:ІТС». Інформаційно-технічний супровід користувачів 1С:Підприємство здійснюється в рамках договору на 3, 6, або 12 місяців. З допомогою наших консультантів ви підберете оптимальний для вас варіант супроводу.

МИ ПРОПОНУЄМО НАСТУПНІ ПАКЕТИ ОБСЛУГОВУВАННЯ:

Тариф «Проф» — рекомендується компаніям, що користуються не більше ніж двома типовими (не зміненими) програмними продуктами системи «1С:Підприємство», або які незначно змінені. Рекомендовано користувачам, яким потрібна періодична допомога по питаннях ведення обліку в програмах «1С», включаючи консультації спеціаліста.

Тариф «Бізнес» — рекомендується компаніям, що користуються не більше ніж трьома типовими програмними продуктами системи «1С:Підприємство». Рекомендовано користувачам, які потребують регулярної допомоги по питаннях ведення обліку і консультацій спеціаліста. А також користувачам, які нещодавно придбали програмний продукт «1С» чи його нову версію.

Тариф «Еліт» — рекомендується великим корпоративним клієнтам, в тому числі компаніям з представництвами в різних містах України, яким важливим є не стільки сам факт наявності сервісу, скільки його рівень: регламентований час реакції на запити, тривалість виконання задачі, фінансова відповідальність.