Системи для бізнесу » ІТС
Оберіть своє місто:

ІТС

sys2biz-itc

ІНФОРМАЦІЙНО-ТЕХНІЧНИЙ СУПРОВІД

 

Інформаційно-технічний супровід (ІТС) в компанії «Системи для бізнесу» — це комплексна підтримка користувачів програми  у Хмельницькому, та в інших містах України. ІТС містить в собі оновлення програми, та усі необхідні сервіси нашої компанії. Програмні продукти постійно оновлюються. Лише ліцензійний супровід гарантує коректну роботу програми і своєчасну підготовку регламентованих актуальних звітів.

 

ПЕРЕВАГИ РЕГУЛЯРНОГО СУПРОВОДУ ІТС:

СВОЄЧАСНО

ТОВ «Системи для бізнесу» зобов’язується реагувати на ваш запит з необхідною вам швидкістю. Незалежно від складності завдання – як то планове відвідування або оперативна телефонна консультація, Вам на допомогу прийде команда аналітиків для вирішення складних і нестандартних завдань обліку програми.

СТАБІЛЬНО

Безперервна робота системи забезпечена своєчасною та регулярною консультаційною підтримкою, а також можливістю оперативного реагування (віддалено) за запитом.

КОМПЛЕКСНО

Якщо Ви є нашим клієнтом, це означає, що Ви можете використовувати наших фахівців як для підтримки злагодженої роботи системи, так для розвитку її функціоналу. Перелік робіт за договором не регламентований.

ПРОГНОЗОВАНО

Регулярність супроводу дозволить планувати витрати на обслуговування програм 1С:Підприємство. Взаємодія з фахівцями проводиться за заздалегідь обумовленому графіку, що заощадить ваш час і кошти.

ВИГІДНО

Ви зможете отримувати електронні листи із корисною та актуальною інформацією по роботі програмою, брати участь у безкоштовних лекторіях, а також бути учасником у діючих програмах лояльності (отримання знижок та бонусів).

Ви отримуєте набір сервісів у відповідності з обраним типом договору «ІТС». Інформаційно-технічний супровід користувачів 1С:Підприємство здійснюється в рамках договору на 3, 6, або 12 місяців. З допомогою наших консультантів ви підберете оптимальний для вас варіант супроводу.

МИ ПРОПОНУЄМО НАСТУПНІ ПАКЕТИ ОБСЛУГОВУВАННЯ:

 

sys2biz-itc-bwТариф «Проф» – рекомендується компаніям, що користуються не більше ніж двома типовими (не зміненими) програмними продуктами системи «1С:Підприємство», або які незначно змінені. Рекомендовано користувачам, яким потрібна періодична допомога по питаннях ведення обліку, включаючи консультації спеціаліста.

 

sys2biz-itc-bwТариф «Бізнес» – рекомендується компаніям, що користуються не більше ніж трьома типовими програмними продуктами системи «1С:Підприємство». Рекомендовано користувачам, які потребують регулярної допомоги по питаннях ведення обліку і консультацій спеціаліста. А також користувачам, які нещодавно придбали програмний продукт чи його нову версію.

 

sys2biz-itc-bwТариф «Еліт» – рекомендується великим корпоративним клієнтам, в тому числі компаніям з представництвами в різних містах України, яким важливим є не стільки сам факт наявності сервісу, скільки його рівень: регламентований час реакції на запити, тривалість виконання задачі, фінансова відповідальність.