Оберіть своє місто:
02
04
як отримати електронний підпис для програми доступні ліки

Від початку квітня 2019 року  починає діяти програма Доступні ліки, що передбачає виписування рецептів виключно в електронній системі охорони здоров’я eHealth.


Один з етапів формування електронного рецепта — підписання його кваліфікованим електронним підписом (раніше ЕЦП — електронний цифровий підпис).  Відповідно керівнику аптеки або уповноваженій особі, а також провізорам та лікарям потрібен КЕП для подальшої роботи з програмою Доступні ліки.


Як аптеці/лікарю отримати електронний підпис


Існують два типи КЕП: КЕП фізичної особи та КЕП співробітника організації (юридичної особи). Електронна система охорони здоров’я дозволяє лікарю підписати декларацію з пацієнтом, використовуючи його КЕП фізичної особи, однак для виписування електронного рецепта необхідний КЕП співробітника організації.

⚠️ Відповідно, рекомендуємо перевірити тип свого електронного підпису та за потреби змінити на КЕП співробітника організації.


Електронний підпис керівника аптечного закладу/уповноваженої особи необхідний для підписання заяви та договору про реімбурсацію з боку аптечного закладу. У КЕП повинні бути зазначені наступні дані: ПІБ керівника/уповноваженої особи, посада, код ЄДРПОУ та назва закладу.
Крім того, усі провізори, які працюватимуть з електронною системою охорони здоров’я eHealth,  також повинні мати  кваліфікований електроний підпис.

⚠️ Зверніть увагу: потрібно використовувати КЕП керівника юридичної особи (посадовий). Це не повинен бути КЕП печатки юрособи чи КЕП керівника, як фізичної особи.

⚠️ ФОП використовують кваліфікований електронний підпис фізичної особи–підприємця.Як аптеці підключитися до програми Доступні ліки


✔️ Подати заявку на реєстрацію аптеки в центральній базі даних системи eHealth;
✔️ Отримати КЕП юридичної особи як керівника аптечного закладу;
✔️ Подати заяву на укладення договору аптеки з НСЗУ;
✔️ Отримати КЕП всім працівникам, які будуть відпускати ліки в рамках програми;
✔️ Почати роботу з програмою Доступні ліки за електронними рецептами.


КЕП від Систем для бізнесу — 10 років досвіду в роботі з КЕП

Якісні консультації для наших клієнтів за тел.: (067) 350-24-00, (099) 350-99-00