Оберіть своє місто:
13
06

Міністерство фінансів оприлюднило проект наказу «Про затвердження Критеріїв ризиковості платника податку, Критеріїв ризиковості здійснення операцій та Переліку показників, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку».

Це відбулось у зв’язку з нещодавнім повідомленням Державної регуляторної служби, де було заявлено, що критерії, раніше визначені ДФСУ, були затверджені без дотримання належних регуляторних процедур. Також ці листи не є нормативно-правовими актами, а мають інформаційний характер і не встановлюють правових норм.

Наразі на сайті Мінфіну опубліковано проект наказу, Критерії ризиковості платника податку, Критерії ризиковості здійснення операцій, показники, що визначають позитивну податкову історію платника податків та перелік кодів товарів згідно з УКТ ЗЕД та послуг з кодами згідно з ДКПП, що застосовуються для визначення відповідності податкових накладних/розрахунків коригування, поданих на реєстрацію до ЄРПН критеріям ризиковості здійснення операції при моніторингу.

Критерії ризиковості платника податку, Критерії ризиковості здійснення операцій та показники, що визначають позитивну податкову історію, викладені у проекті, порівняно із попередньо зазначеними у листах ДФСУ, не змінилися.

Зауваження та пропозиції стосовно змісту проекту наказу приймаються у письмовій та електронній формі до 08.07.2018 р. за адресою: 01008, м. Київ, вул. Грушевського, 12/2 Міністерство фінансів України, e-mail: www.NSharpak@minfin.gov.ua.

Попередні матеріали за темою:

Дії платника ПДВ у разі зупинення реєстрації податкової накладної/ розрахунку коригування

Затвердження у новій редакції форми податкової накладної та розрахунку коригування

Заповнення таблиці даних платника ПДВ при блокуванні ПН/РК