Оберіть своє місто:

Ліга: Закон

Платформа LIGA:ZAKON

Системи ЛІГА:ЗАКОН – найповніше джерело систематизованої та достовірної правової інформації зі зручними інструментами для її пошуку.

Що дають продукти ЛІГА:ЗАКОН?

Керівнику

 • можливість вчасно й правильно розуміти зміни правил гри,
  мінімізувати ризики бізнесу;
 • гарантію, що функції бухгалтерії, юридичної, кадрової, фінансово-економічної служб на підприємстві забезпечені максимально надійним чином;
 • оптимізувати процеси та ресурси в компанії;
 • впевненість у бізнес- та особистій безпеці.

Юристу та бухгалтеру

 • підтримку формування та подання звітності;
 • підтримку функції взаємодії з контролюючими органами;
 • можливість ефективно захищати інтереси компанії під час перевірок;
 • підтримку функції бухгалтерського та податкового обліку на підприємстві;
 • супровід договірної діяльності;
 • супровід діяльності з контрагентами;
 • можливість поділитися інформацією, новинами, ефективно побудувати роботу з документами і аналітичну роботу.

Підприємству в цілому

 • підтримку ведення господарської діяльності;
 • контроль та управління ситуацією й надійний правовий тил.

Періодичні видання та довідникиХмарна платформа для запуску всіх продуктів ЛІГА:ЗАКОН


WEB-модулі:

ГРАНД

Система для ключових підрозділів великого підприємства – бухгалтерії, юридичного департаменту та кадрового відділу, яка також містить електронні видання БУХГАЛТЕР&ЗАКОН та ЮРИСТ&ЗАКОН

ПРАЙМ

Система для підприємства, зокрема керівника, бухгалтера (ситуації для бухгалтера, Консультації та ін.), кадровика (Ситуації для кадровика, Інструкції та шаблони) і юриста (Судова практика, Коментовані кодекси та ін.)

БУХГАЛТЕР ПРОФ

Система для невеликого підприємства, що містить правову інформацію для бухгалтера: Форми та бланки, Ситуації для бухгалтера, Консультації, Калькулятори та ін.

ЮРИСТ ПРОФ

Система для юридичної компанії та юриста: Коментовані кодекси, Європейське законодавство, Мистецтво оборони, Судові прецеденти та практика, ін

ЮРИСТ

Спеціалізована система для юриста і адвоката: Термінологічний словник, Законопроекти, Ситуації для юриста, повне Законодавство України, Довідники та ін.

ЮРИСТ&ЗАКОН

Електронне видання для юриста містить аналітичні матеріали з практичними рекомендаціями експертів ЛІГА:ЗАКОН і практикуючих юристів. Тексти доповнено таблицями, інфографікою, відео.

БУХГАЛТЕР&ЗАКОН

Електронне видання для бухгалтерів великих і середніх підприємств, бухгалтерів, які ведуть бухоблік у декількох підприємствах, аудиторів, юристів, бізнес-консультантів, що включає аналітичні матеріали з практичними рекомендаціями експертів ЛІГА:ЗАКОН. Тексти доповнено таблицями.

ВІСНИК МСФЗ

Cпеціалізоване видання про практику застосування міжнародних стандартів фінансової звітності. У виданні представлено огляд нових і переглянутих МСФЗ, аналізуються типові помилки у складанні фінансової звітності, розглядаються питання складання інтегрованої звітності та розвитку бізнесу.

ІНТЕРАКТИВНА БУХГАЛТЕРІЯ

Щоденне електронне видання для бухгалтерів, фінансистів, юристів, власників бізнесу, керівників, кадровиків, викладачів і студентів облікових та фінансових дисциплін. Усі матеріали зв’язані гіперпосиланнями з базою НПА від ЛІГА:ЗАКОН


Сервіси моніторингу та аналізу


CONTR AGENT — можливість перевірки контрагента на благонадійність та його подальшого контролю.


VERDICTUM — система аналізу судових рішень. Містить унікальні інструменти обробки, аналізу і класифікації текстів судових рішень.


ДЕСКТОПНІ (стаціонарні модулі):

ЛЗ ПІДПРИЄМСТВО — система для підприємства: повне законодавство, коментовані кодекси, судова практика та прецеденти, служба персоналу, банкрутство, консультації, безпека бізнесу.


ЛЗ ЮРИСТ — спеціалізована система для юриста: повне законодавство, коментовані кодекси, судова практика та прецеденти, ситуації для бізнесу., банкрутство, юридичні консультації.


ЛЗ БУХГАЛТЕР — спеціалізована система для бухгалтера: законодавство з бухобліку та оподаткування, коментований Податковий кодекс, судова практика для бухгалтера, форми, бланки, бухгалтерські консультації, ситуації для бухгалтера.