Оберіть своє місто:

M.E.Doc

«M.E.Doc» — система електронного документообігу саме для вас

Чому «M.E.Doc»?

— автоматизація процесів звітності та документообігу в рамках однієї програми;

— подача електронної звітності у всі контролюючі органи;

— обмін юридичними документами між контрагентами (партнерами);

— документи, створені у програмі «M.E.Doc» та підписані ЕЦП, є оригіналами відповідно до Законів України (Про електронний цифровий підпис № 852-IV від 22.05.2003 та Про електронні документи та електронний документообіг № 851-IV від 22.05.2003);

— оптимальний функціонал: ви маєте можливість обрати модуль, який задовольнить усі потреби вашого підприємства.

  • Модуль «Звітність» Дозволяє оперативно створювати, перевіряти правильність заповнення і миттєво відправляти всі види звітів в усі контролюючі органи.
  • Модуль «ЕДО базовий» Призначений для швидкого і надійного обміну юридично значущими документами з контролюючими органами і контрагентами (накладні, акти, рахунки та інше).
  • Модуль «ЕДО розширений» Окрім функцій «ЕДО Базовий», слугує для адміністрування акцизного податку та ТТН, створення зведених податкових накладних та обміну документами із вкладеннями.
  • Модуль «Зарплата» Автоматизує розрахунок і нарахування заробітної плати співробітників малих і середніх підприємств, а також всі процеси обліку та управління персоналом.
  • Модуль «Корпорація» Слугує для створення, збору, консолідації, аналізу та обміну електронними документами всередині великих компаній з розгалуженою структурою підрозділів.

Як подавати електронну звітність?

— встановіть програму Медок або зареєструйтеся на на веб-сервісі Сота ;

— отримайте електронний цифровий підпис ЕЦП в Акредитованому центрі сертифікації ключів (ми надаємо послуги АЦСК «Україна»);

— підпишіть електронний договір з відповідним контролюючим органом.