Оберіть своє місто:

M.E.Doc

M.E.Doc — система електронного документообігу, створена для оптимізації роботи підприємства.

Наші переваги:

— автоматизація процесів звітності та документообігу в рамках однієї програми;

— подача електронної звітності в усі контролюючі органи;

— обмін юридичними документами між контрагентами;

— оптимальний функціонал: ви маєте можливість обрати модуль, який задовольнить усі потреби вашого підприємства;

— документи, створені у програмі M.E.Doc та підписані ЕЦП, є оригіналами відповідно до Законів України (Про електронний цифровий підпис № 852-IV від 22.05.2003 та Про електронні документи та електронний документообіг № 851-IV від 22.05.2003).

 

  • Модуль «Звітність» дозволяє оперативно створювати, перевіряти правильність заповнення та миттєво відправляти всі види звітів у контролюючі органи.
  • Модуль «ЕДО базовий» призначений для швидкого та надійного обміну документами (накладними, актами, рахунками та ін.) з контролюючими органами і контрагентами.
  • Модуль «ЕДО розширений», крім базових функцій, пристосований для адміністрування акцизного податку та ТТН, створення зведених податкових накладних та обміну документами з вкладеннями.
  • Модуль «Зарплата» автоматизує розрахунок і нарахування заробітної плати співробітників малих та середніх підприємств, а також всі процеси обліку та управління персоналом.
  • Модуль «Корпорація» слугує для створення, збору, консолідації, аналізу та обміну електронними документами всередині великих компаній із розгалуженою структурою підрозділів.

Як подавати електронну звітність?

— встановіть програму M.E.Doc або зареєструйтеся на веб-сервісі Сота;

— отримайте електронний цифровий підпис ЕЦП в Акредитованому центрі сертифікації ключів (ми надаємо послуги АЦСК «Україна»);

— підпишіть електронний договір з відповідним контролюючим органом.