Оберіть своє місто:

M.E.Doc. Інтеграція з обліковими системами

інтеграція медок 1с афіна парусM.E.Doc. Інтеграція з обліковими системами

 

 ШВИДКІСТЬ

Одночасне оновлення дистрибутиву M.E.Doc та модуля «M.E.Doc. Інтеграція з обліковими системами»

 

 ЛІЦЕНЗІЯ

Ліцензування та розробка продукту тепер офіційна і відповідає усім стандартам, як основний продукт M.E.Doc.

 

 ПІДТРИМКА

Наші консультанти допоможуть вам швидко відновити роботу сервісу інтеграції

 

НАЛАШТУВАННЯ

Якісне та швидке налаштування інтеграції M.E.Doc з іншими обліковими системами

 

 ПЕРЕВІРКА

Перевірка роботи сервісів через віддалений доступВартість ліцензії  інтеграції від 02.07.2018 року складає 602 грн.


Завантажити дистрибутив інтеграціїСтиковка використовується для вивантаження/завантаження первинних документів та регламентованих звітів з програми 1С:Підприємство в програму M.E.Doc.
Обробка може бути використана тільки стандартними конфігураціями: Бухгалтерія 8 для України, Управління торговим підприємством  та Управління виробничим підприємством.1. Початкові налаштування

Запускаємо обробку за допомогою команди Файл / Відкрити.

Також є два інші способи відкриття стиковки, додаванням через конфігуратор (для досвідчених користувачів) та Сервіс — Додаткові звіти та обробки — Додаткові зовнішні обробки для редакції 1.2 та Адміністрування — Додаткові форми, звіти і обробки — Додаткові звіти й обробки для редакції 2.0.


Важливо! При запуску обробки Медова стиковка програма M.E.Doc повинна бути закрита.


Запуск M.E.Doc проводиться безпосередньо зі стиковки. Для початку роботи з обробкою необхідно встановити її основні параметри. Перейдіть на вкладку "Налаштування"

Перш за все, необхідно вказати шлях до програми M.E.Doc. Знайдіть на робочому столі вашого комп'ютера ярлик програми M.E.Doc. Клацнувши на ярлик правою кнопкою миші перейдіть в команду "Властивості" / Ярлик.

В полі Робоча папка вказано шлях і назву файлу запуску програми M.E.Doc. Копіюємо його і вставляємо в вікно вкладки Налаштування Медової стиковки чи вибираємо з випадаючого списку. Нижче вказуємо яка у нас програма "ezvit.exe" — "Локальний або Сервер"; "ezvitnet.exe" — "Термінал"; "station.exe" — "Станція".

медок інтеграція


2. Запуск M.E.Doc з обробки Медова стиковка

Після виконання первинних налаштувань обробки переходимо на закладку "Первинні документи" знаходимо кнопку "Запуск M.E.Doc" і запускаємо  програму.

медок стиковка

Після відкриття програми обробка може здійснювати вивантаження первинних документів і звітів, а також завантаження вхідних податкових накладних, розрахунків коригувань та інших первинних документів.


3. Вивантаження первинних документів в M.E.Doc з 1С:Підприємство

Вивантаження первинних документів в M.E.Doc здійснюється на вкладці Первинні документи. Для початку необхідно вибрати документи, які будуть передаватися в M.E.Doc.

У шапці заповнюємо параметри "Відбору з 1С: Підприємство". Коли параметри відбору встановлені, натискаємо кнопку «Знайти по параметрам». Документи, що відповідають параметрам відбору, відображуться в табличній частині.


Для передачі в M.E.Doc виділяємо необхідні документи і натискаємо кнопку "Передати в M.E.Doc". Для швидкого вибору об'єктів можна використовувати комбінації клавіш: «CTRL + A» — виділити всі документи; «CTRL + ліва кнопка миші» — виділити документи вибірково; «SHIFT + ліва кнопка миші» — виділити кілька документів поспіль.


Вибрані документи можна відразу автоматично передати на підпис — в податкову або контрагенту.
Щоб оновити стан реєстрації документів в ЄРПН потрібно виділити необхідні документи і натиснути кнопку «Оновити статус в ЄРПН».


4. Завантаження первинних документів з програми M.E.Doc в 1С:Підприємство

Завантаження первинних документів здійснюється при відкритому сеансі M.E.Doc з обробки Медова стиковка.

Перейдіть в M.E.Doc, виділіть документи в розділі Первинні документи / Реєстр первинних документів / Вхідні, в меню «Сервіс» вибрати Відправити в 1С:Підприємство.


5. Вивантаження регламентованих звітів з 1С:Підприємство в M.E.Doc

Вивантаження здійснюється для таких регламентованих звітів, як: ЄСВ, 1ДФ
— "Додаток 4 Звіт про суми нарахованої заробітної плати застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеска на загальнообов`язкове державне соціальне страхування до органів доходів и зборів"
— "Додаток 7 Звіт про Настання нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання", включаючи всі їхні таблиці(місячні та  квартальні):
— Ф.№1ДФ Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку
— 1-м, 2-м Фінансовий звіт суб'єкта малого підприємництва
Перед вивантаженням необхідно зайти в Звіти / Регламентована звітність / Регламентовані звіти (вбудовані) головного меню програми 1С, і сформувати звіт за потрібний період

медок настройка стыковки

Вивантаження регламентованих звітів здійснюється на закладці обробки "Регламентовані звіти. M.E.Doc повинен бути запущений з обробки, як це показувалося раніше. Вибираємо організацію.


Увага! Якщо в поле вибору організацій список порожній, значить M.E.Doc був запущений некоректно, і вивантаження неможливе!
Далі, вказуємо період, ставимо галочки навпроти потрібного звіту і таблиць, що входять в нього. Натискаємо кнопку "Побудувати звіт".

Після того, як програма видала повідомлення про успішну вивантаження звіту, необхідно перейти в програму м, відкрити розділ "Звітність" — підрозділ “Реєстр звітів” для звітів 1ДФ та 1–м 2–м та підрозділ “Єдиний внесок” для звіту ЄСВ і знайти в списку переданий звіт.

вивантаження регламентованих звітів