Системи для бізнесу » M.E.Doc. Інтеграція (стиковка) з обліковими системами
Оберіть своє місто:

M.E.Doc. Інтеграція (стиковка) з обліковими системами

Шановні користувачі!

Перестала працювати стиковка (інтеграція) M.E.Doc з 1С:Підприємство?

медовая стыковка

У вас немає технічних проблем. Відсутність роботи зумовлена зміною політики підтримки модуля «M.E.Doc. Інтеграція з обліковими системами». Модуль інтеграції «Медова стиковка» раніше був безкоштовним додатком до програми M.E.Doc і  мав  багато недоліків, головний з яких неконтрольована і низька якість підтримки.

 

Тепер це офіційний продукт — «M.E.Doc. Інтеграція з обліковими системами»!

Переваги продукту:

ШВИДКІСТЬ

Оновлення дистрибутиву M.E.Doc та модуля «M.E.Doc. Інтеграція з обліковими системами« відтепер відбуватиметься одночасно!

ЛІЦЕНЗІЯ

Ліцензування та розробка продукту тепер офіційна і відповідає усім стандартам, як основний продукт M.E.Doc.

 

ПІДТРИМКА

Відтепер програмний продукти «M.E.Doc. Інтеграція з обліковими системами» буде підтримуватись на рівні програмного продукту  «М.Е.Dос» та «1С:Підприємство». Наші консультанти допоможуть вам швидко відновити роботу сервісу стиковки.

 

НАЛАШТУВАННЯ

Ми налаштуємо вам інтеграцію та відновимо роботу у найкоротші терміни! Ви одразу зможете працювати!

ПЕРЕВІРКА

Після перевстановлення нової версії  та переналаштування роботи 1С:Підприємство та M.E.Doc ми перевіримо роботу сервісів шляхом підключення через віддалений доступ та зробимо усі необхідні налаштування.

Напишіть у діалогове вікно консультанту та ми одразу зателефонуємо вам і відновимо роботу інтеграції сервісів.

Вартість ліцензії  інтеграції від 02.07.2018 року складає 602 грн.

Скачати дистрибутив можна тут!


Коротка інформація щодо стиковки (інтеграції)


Стиковка використовується для вивантаження/завантаження первинних документів, і деяких регламентованих звітів з програми 1С:Підприємство в програму «M.E.Doc».
Дана обробка може бути використана тільки стандартними конфігураціями: «Бухгалтерія 8 редакція 1.2 та 2.0», «Управління торговим підприємством редакция 1.2» и «Управління виробничим підприємством редакція 1.2»


1. Початкові налаштування

Запускаємо обробку за допомогою команди Файл / Відкрити. Також є два інші способи відкриття стиковки, додаванням через конфігуратор(для досвідчених користувачів) та Сервіс — Додаткові звіти та обробки — Додаткові зовнішні обробки для редакції 1.2 та Адміністрування — Додаткові форми, звіти і обробки — Додаткові звіти й обробки для редакції 2.0!

Важливо! При запуску обробки «Медова стиковка» програма «M.E.Doc» повинна бути закрита.

 

Запуск «M.E.Doc» проводиться безпосередньо з стиковки. Для початку роботи з обробкою необхідно встановити її основні параметри. Перейдіть на вкладку «Налаштування»

Перш за все, необхідно вказати шлях до програми «M.E.Doc». Знайдіть на робочому столі вашого комп’ютера ярлик програми «M.E.Doc». Клацнувши на ярлик правою кнопкою миші перейдіть в команду «Властивості» / Ярлик.

В полі «Робоча папка» вказано шлях і назву файлу запуску програми «M.E.Doc». Копіюємо його і вставляємо в вікно вкладки «Налаштування» «Медової стиковки» чи вибираємо з випадаючого списку. Нижче вказуємо яка у нас програма «ezvit.exe» — «Локальний або Сервер»; «ezvitnet.exe» — «Термінал»; «station.exe» — «Станція».

 


2. Запуск «M.E.Doc» з обробки «Медова стиковка»

 

Після виконання первинних налаштувань обробки переходимо на закладку «Первинні документи» знаходимо кнопку «Запуск M.E.Doc» і запускаємо  програму.

Після відкриття програми обробка може здійснювати вивантаження первинних документів і звітів, а також завантаження вхідних податкових накладних, розрахунків коригувань та інших первинних документів.


3. Вигрузка первинних документів в «M.E.Doc» з 1С

 

Вивантаження первинних документів в «M.E.Doc» здійснюється на вкладці «Первинні документи». Для початку необхідно вибрати документи, які будуть передаватися в «M.E.Doc».

У шапці заповнюємо параметри «Відбору з 1С: Підприємство». Коли параметри відбору встановлені, натискаємо кнопку «Знайти по параметрам». Документи, що відповідають параметрам відбору, відображуться в табличній частині.


Для передачі в «M.E.Doc» виділяємо необхідні документи і натискаємо кнопку «Передати в M.E.Doc». Для швидкого вибору об’єктів можна використовувати комбінації клавіш: «CTRL + A» — виділити всі документи; «CTRL + ліва кнопка миші» — виділити документи вибірково; «SHIFT + ліва кнопка миші» — виділити кілька документів поспіль.

Вибрані документи можна відразу автоматично передати на підпис — в податкову або контрагенту.
Щоб оновити стан реєстрації документів в ЄРПН потрібно виділити необхідні документи і натиснути кнопку «Оновити статус в ЄРПН».


4. Завантаження первинних документів з програми «M.E.Doc» в 1С:Підприємство

 

Завантаження первинних документів здійснюється при відкритому сеансі «M.E.Doc» з обробки «Медова стиковка». Перейдіть в «M.E.Doc», виділіть документи в розділі Первинні документи / Реєстр первинних документів / Вхідні, в меню «Сервіс» вибрати «Відправити в 1С, або правою клавішею мишки.


5. Вигрузка регламентованих звітів з 1С:Підприємство в «M.E.Doc»

 

Вивантаження здійснюється для таких регламентованих звітів, як: ЄСВ, 1ДФ, 1-м 2-м
— «Додаток 4 Звіт про суми нарахованої заробітної плати застрахованих осіб та суми нарахованого єдиного внеска на загальнообов`язкове державне соціальне страхування до органів доходів и зборів»
— «Додаток 7 Звіт про Настання нещасного випадку на виробництві або професійного захворювання», включаючи всі їхні таблиці(місячні та  квартальні):
— Ф.№1ДФ Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку
— 1-м, 2-м Фінансовий звіт суб’єкта малого підприємництва
Перед вивантаженням необхідно зайти в Звіти / Регламентована звітність / Регламентовані звіти (вбудовані) головного меню програми 1С, і сформувати звіт за потрібний період

Вивантаження регламентованих звітів здійснюється на закладці обробки «Регламентовані звіти. M.E.Doc повинен бути запущений з обробки, як це показувалося раніше. Вибираємо організацію.
Увага! Якщо в поле вибору організацій список порожній, значить медок був запущений некоректно, і вивантаження неможливе!
Далі, вказуємо період, ставимо галочки навпроти потрібного звіту, і входять в нього таблиць. Натискаємо кнопку «Побудувати звіт». Після того, як програма видала повідомлення про успішну вивантаження звіту, необхідно перейти в програму медок, відкрити розділ «Звітність» — підрозділ “Реєстр звітів” для звітів 1ДФ та 1–м 2–м та підрозділ “Єдиний внесок” для звіту ЄСВ і знайти в списку переданий звіт.