Оберіть своє місто:

M.E.Doc.Зарплата

 M.E.Doc модуль зарплата

Модуль M.E.Doc.Зарплата дозволяє автоматизувати процеси розрахунку і нарахування заробітної плати, а також кадрового обліку та управління персоналом.Робота з розрахунковою відомістю. Розрахункова відомість відображає коротку інформацію про розрахунок заробітної плати, нарахування та утримання по кожному співробітнику. Заповнюється вона автоматично на підставі даних з особових карток співробітників, а також даних, внесених в розрахункові листи.

Облік персоналу. У програмі заповнюються особові картки співробітника з загальною інформацією. Крім персональної, можна зберігати будь-яку додаткову інформацію, корисну як співробітникам кадрової служби, так і керівнику служби управління персоналом.

Табель обліку робочого часу. Табель заповнюється автоматично і залежить від графіка роботи співробітника. У Вас є можливість створювати свої індивідуальні графіки для кожного співробітника, і вже за ними проводити контроль виконання встановленого режиму робочого часу.

Формування звітності. Ви можете створювати звіти 1ДФ, 1ПВ, ЄСВ, ФСС з ТВП, розрахункові та платіжні відомості, розрахункові листи, меморіальний ордер, відомості про нарахування та утримання до фондів, довідку про доходи та багато іншого.


 M.E.Doc.Зарплата автоматично:


  • розраховує заробітну плату згідно з чинним законодавством (в розрізі по окремих підрозділах і по підприємству в цілому);
  • заповнює табель обліку робочого часу та перераховує заробітну плату по кожному співробітнику з урахуванням графіка його роботи;
  • перераховує суми утримань і відрахувань до фондів за попередні періоди при зміні законодавства України;
  • заповнює розрахункові відомості на основі даних з особових карток і розрахункових листів;
  • заповнює звіти (1ДФ, 1ПВ, ЄСВ) на підставі зарплатних даних.

Увага! Подання звітів 1ДФ, 1ПВ, ЄСВ можливе за умови використання модуля разом з рішенням M.E.Doc.Держава.