Оберіть своє місто:

M.E.Doc.Держава Звітність


модуль медок звітність держава

Модуль M.E.Doc.Держава Звітність призначений для подачі електронної звітності підприємствами в усі контролюючі органи, у тому числі:


   Державну фіскальну службу;

   Державну службу статистики;

   Державний центр зайнятості;

   Пенсійний фонд України;

   ФСС з ТВП.Модуль дозволяє здійснити повний цикл роботи з документом:

  • створення;
  • заповнення;
  • перевірка;
  • імпорт звітів з систем бухгалтерського обліку;
  • підписання звітів кваліфікованим електронним підписом;
  • відправка звітів у зашифрованому вигляді;
  • отримання квитанцій про доставку та прийнятті звітів;
  • запит листів з контролюючих органів.

Переваги модуля M.E.Doc.Держава Звітність:


Актуальність. Модуль забезпечує більше 3000 постійно оновлюваних бланків для всіх видів звітності до контролюючих органів, що гарантує Вам зручність користування та впевненість у відповідності бланків чинним вимогам.

Надійність. Завдяки шифруванню документів через кваліфікований електронний підпис документація захищена від сторонніх осіб, а передача звітів через сервер прямого з’єднання гарантує моментальну доставку в контролюючі органи.

Індивідуальний підбір комплектності. M.E.Doc.Держава Звітність дозволяє індивідуально підібрати бланки залежно від формату і типу оподаткування компанії. Така функція суттєво заощаджує час, робить роботу легшою та приємнішою.

Допомога при роботі з бланками. Нами був  розроблений автоматичний помічник, що дозволяє виключити етап багаторазової перевірки документів. Модуль в автоматичному режимі заповнює реквізити контролюючого органу, контролює правильність заповнення бланку та проводить автоматичний підрахунок. Таким чином програма дозволяє значно скоротити час роботи над документами та мінімізувати ризик накладення штрафів за некоректне заповнення.

Контроль. Ви можете завжди відстежити статус документа на будь-якому етапі. Це допомагає економити час як бухгалтеру, так і керівнику.

Календар бухгалтера. У програмі передбачений зручний календар звітності, який показує, які звіти вже надіслані, а які повинні бути відправлені незабаром (квартальні, річні).