Оберіть своє місто:

M.E.Doc

M.E.Doc — система електронного документообігу, створена для оптимізації роботи підприємства.

 


Переваги програми

🔸 автоматизація процесів звітності та документообігу в рамках однієї програми;

🔸 подача електронної звітності в усі контролюючі органи;

🔸 обмін юридичними документами між контрагентами;

🔸 оптимальний функціонал: ви маєте можливість обрати модуль, який задовольнить усі потреби вашого підприємства;

🔸 документи, створені у програмі M.E.Doc та підписані кваліфікованим електронним підписом, є оригіналами відповідно до Законів України (Закон України від 05.10.2017 р. № 2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» та Про електронні документи та електронний документообіг № 851-IV від 22.05.2003).


 Модуль M.E.Doc.Держава Звітність дозволяє оперативно створювати, перевіряти правильність заповнення та миттєво відправляти всі види звітів у контролюючі органи.


 Модуль  M.E.Doc.Держава Облік ПДВ — рішення для  юридичних осіб та ФОП, що є платниками ПДВ. Призначений для реєстрації ПН|РК в ЄРПН та обміну ними з контрагентами.


 Модуль M.E.Doc.Бізнес ЕДО призначений для швидкого та надійного обміну документами (накладними, актами, рахунками та ін.) з контрагентами.


 Модуль M.E.Doc.АКЦИЗ та ТТН розроблений для адміністрування акцизного податку та ТТН.


 Модуль M.E.Doc.Зарплата автоматизує розрахунок і нарахування заробітної плати співробітників малих та середніх підприємств, а також всі процеси обліку та управління персоналом.


 Модуль M.E.Doc.Корпорація слугує для створення, збору, консолідації, аналізу та обміну електронними документами всередині великих компаній із розгалуженою структурою підрозділів.


 Модуль M.E.Doc. Інтеграція з обліковими системами  забезпечить зручну передачу документів (звітів та первинних документів) між КП M.E.Doc і обліковою системою клієнта.Як подавати електронну звітність?

— встановіть програму M.E.Doc або зареєструйтеся на веб-сервісі Сота;

— отримайте кваліфікований електронний підпис (КЕП) у кваліфікованого надавача електронних довірчих послуг (ми надаємо послуги АЦСК «Україна»);

— підпишіть електронний договір з відповідним контролюючим органом.