Оберіть своє місто:
07
08
З 1 листопада зміняться рахунки для сплати податків та ЄСВ

У зв’язку із запровадженням нового стандарту IBAN Держказначейство наказом від 10.07.2019 № 201 вносить зміни до Порядку відкриття аналітичних рахунків для обліку операцій з виконання бюджетів у системі Державної казначейської служби України, відповідно до яких аналітичні рахунки формуються відповідно до стандарту IBAN.  Зміни набирають чинності з 01.11.2019 року. З 1.11.2019 бюджетні рахунки для сплати ЄСВ та податків будуть змінені. 


Що та коли зміниться для клієнтів банків?


⚠️ з 05 серпня 2019 року клієнти мають можливість отримати від банку інформацію про зміну діючого рахунку за стандартом IBAN для інформування своїх контрагентів та зазначення у розрахункових документах. Зміна номера рахунку за стандартом IBAN не призводить до зміни положень договору (договору банківського рахунку/розрахунково-касового обслуговування/банківського вкладу тощо);

⚠️ з 05 серпня 2019 до 31 жовтня 2019 року реквізити «Код банку» та «Рахунок» у документах на переказ коштів можна заповнювати, як раніше.
У документах на переказ коштів в реквізитах платника/отримувача клієнти можуть заповнювати як реквізити (номер рахунку платника/отримувача та код банку платника/отримувача), так і номер рахунку платника/отримувача лише за стандартом IBAN.

⚠️ з 01 листопада 2019 року у реквізиті розрахункового документа «Рахунок» мають зазначати номер рахунку платника/отримувача тільки за стандартом IBAN.


З 1 листопада 2019 року всі перекази будуть здійснюватися лише з використанням IBAN.