Оберіть своє місто:

Дебет Кредит

Зручний сервіс електронної розсилки «Дебет–Кредит» — лідер інформаційного забезпечення бухгалтерів

 

«Дебет-Кредит» — електронний журнал, що об’єднує економічне середовище та дозволяє завжди бути в курсі законодавчих змін. Його особливістю є охоплення всіх напрямків бухгалтерського та податкового обліку в будь-якій установі: від відображення витрат до змін електронного документообігу.

Журнал розроблений і адаптований саме для українського ринку, із врахуванням специфіки роботи підприємств та бюджетних установ.

Багаторічний досвід та лідерство у створенні ексклюзивного інформаційного продукту зібрали найдосвідченіших бухгалтерів та розробників, що оперативно випускають новини.

«Дебет-Кредит» — ексклюзивний інформаційний продукт, створений завдяки багаторічному досвіду, саме тому він гарантує обізнаність з  важливими новинами та впевненість прийнятих рішеннях.

Розсилка від «Дебет-Кредит» — професійне видання у зручному форматі

Передплатники електронного сервісу отримують більше, ніж новини

З чого складається розсилка електронного журналу «Дебет-Кредит»?

ЩОДНЯ – на вашу поштову скриньку надходитимуть найважливіші бухгалтерські новини

ЩОПОНЕДІЛКА – розсилка найактуальніших документів за минулий тиждень та прогноз на наступні п’ять днів.

 

ЩОТИЖНЯ – на вас чекає добірка найбільш корисних відповідей на запитання.

РАЗ НА ПІВРІЧЧЯ –велике друковане видання.

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ – для керування розсилками, спілкування з колегами та створення власних добірок важливих статей, потрібних документів, бланків.

РОЗУМНИЙ ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР – заздалегідь нагадаємо про терміни подання звітів та декларацій, податків і зборів.

Путівник «Дебет-Кредит» передбачає

1 Своєчасні аналітичні матеріали: щоденне поповнення видання авторськими статтями від провідних бухгалтерів-консультантів, аудиторів, податкових спеціалістів, державних фондів. Уявіть, 64 сторінки своєчасної інформації щотижня!
2

Бухгалтерські новини: добірка всього, необхідного бухгалтеру для продуктивної праці — законодавчі зміни, новини бізнес-середовища та економіки в цілому, відповіді державних органів на актуальні запитання.

3 Спецвипуски та книги: ви, як передплатник електронного журналу, маєте можливість отримати у подарунок: раз на місяць – тематичне видання на визначену тему обсягом 80 сторінок; кожні півроку – друковану книгу до 300 сторінок.
4 Оновлені бланки звітностей та розумний податковий календар: додатково ви безкоштовно отримуєте нові бланки та форми для подання бухгалтерської звітності контролюючим органам у зручному для вас форматі.
5

Вебінари та квартальні бухгалтерські семінари: інтернет-семінари щомісяця на «гарячі» теми та знижки 50% на участь у семінарах.

6

Онлайн-консультації: відповіді на різноманітні запитання в онлайн-режимі.

7 Архів файлів: швидкий та легкий доступ до статей та консультацій за допомогою зручної системи пошуку та фільтрів. Більше 5000 матеріалів за 10 років!

 

Бажаєте отримати особистого помічника? Це можливо здійснити з «Дебет-Кредит»!

При підписці на електронне видання вам надається на вибір кілька пакетів бухгалтерського сервісу.

Оберіть пакет бухгалтерського сервісу, що пасуватиме найбільше!