Оберіть своє місто:

Дебет Кредит

Зручний сервіс електронної розсилки «Дебет –Кредит» – лідер інформаційного забезпечення бухгалтерів

Ефективне ведення бухгалтерського та податкового обліку потребує постійного моніторингу законодавчих змін.

Термінові завдання передбачають наявність вичерпних консультацій на актуальні запитання.

Саме таким інформаційним рятівником для бухгалтерів та підприємців всієї України є “Дебет-Кредит” – електронний журнал, який об`єднує економічне середовище.

Особливістю данного інформаційного продукту є охоплення всіх напрямків бухгалтерського та податкового обліку в будь-якій установі: від особливостей відображення витрат до змін електронного документообігу.

Важливою перевагою є й те, що журнал розроблений й адаптований саме для українського ринку, враховуючи специфіку роботи підприємств та бюджетних установ.

Багаторічний досвід й лідерство у створенні ексклюзивного інформаційного продукту зібрав найдосвідченіших бухгалтерів та розробників, що оперативно випускають новини.

Саме “Дебет-Кредит” виступає гарантом вашого натхнення та впевненості у правильності прийнятих рішень.

Розсилка від «Дебет-Кредит» – професійне видання в зручному форматі

Передплатники електронного сервісу отримують більше, ніж просто новини.

З чого складається розсилка електронного журналу «Дебет-Кредит»?

ЩОДНЯ – на вашу поштову скриньку здійснюється розсилка найважливіших бухгалтерських новин.

ЩОПОНЕДІЛКА – розсилка найактуальніших документів за минулий тиждень і що очікувати на наступні п’ять днів.

 

ЩОТИЖНЯ – ми готуємо для вас добірку найкорисніших відповідей на запитання.

РАЗ НА ПІВРІЧЧЯ – велика настільна книга.

ОСОБИСТИЙ КАБІНЕТ – ви можете керувати розсилками, спілкуватись з колегами, створювати власні добірки важливих статей, документів, бланків.

РОЗУМНИЙ ПОДАТКОВИЙ КАЛЕНДАР – ми заздалегідь нагадаємо вам про терміни подання звітів та декларацій, податків і зборів.

 

Путівник «Дебет-Кредит» передбачає
1 Своєчасні аналітичні матеріали: щоденне поповнення видання авторськими статтями від провідних практикуючих бухгалтерів-консультантів, аудиторів, податкових спеціалістів, державних фондів. Уявіть, 64 сторінки актуальної інформації щотижня!
2 Бухгалтерські новини: зібрано усе, що потрібно бухгалтеру для продуктивної праці — законодавчі зміни, новини бізнес-середовища та економіки в цілому, відповіді державних органів на назрілі запитання.
3 Спецвипуски та книги: ви, як передплатник, електронного журналу маєте шанс отримати в подарунок – один раз на місяць тематичне видання на 80 сторінок на визначену тему.  І кожні півроку – паперову книгу до 300 сторінок.
4 Оновленні бланки звітностей та розумний податковий календар: додатково ви безкоштовно отримуєте нові бланки та форми для подання бухгалтерської звітності у контролюючі органи у зручному для вас форматі.
5 Вебінари та квартальні бухгалтерські семінари: інтернет-семінари щомісяця на “гарячі” теми та знижки 50% на участь у семінарах.
6 Онлайн-консультації: практичні відповіді на різноманітні запитання в онлайн-режимі.
7 Збереження інформації у архіві: швидкий і легкий доступ до статей та консультацій за минулий час з допомогою зручної системи пошуку та фільтрації. Більше 5000 матеріалів за 10 років!

 

Бажаєте отримати особистого персонального помічника? Це можливо здійснити з “Дебет — Кредит”!

При підписці на електронне видання у вас завжди є вибір серед трьох пакетів бухгалтерського сервісу.

Оберіть саме ваш пакет бухгалтерського сервісу — ми знаємо, що вам потрібно!

УВАГА!!!Якщо у вас є питання Ви можете переглянути розділ типові питання (посилання на типові питання) або зателефонувати за номером (0382) 73-03-23, (067) 383-87-01(02).