Оберіть своє місто:
13
11
Від цієї дати організаційні питання здійснення розрахунків із використанням чекової книжки (чека) банки регулюють внутрішніми правилами самостійно.

Оновлено вимоги НБУ до заповнення реквізитів розрахункових документів.  У розрахункових документах на переказ коштів буде відсутній реквізит «Код банку», оскільки міжнародний номер банківського рахунку IBAN вже містить у собі цю інформацію.


Це дозволить уникнути дублювання реквізитів відповідно до вимог постанови Правління НБУ від 28 грудня 2018 року № 162 щодо запровадження в Україні міжнародного номера банківського рахунку IBAN.

Зазначені зміни затверджені постановою Правління НБУ від 06.11.2019 р. № 127 «Про затвердження Змін до Інструкції про безготівкові розрахунки в Україні в національній валюті» (далі – Постанова № 127). Зміни набирають чинності з 13.01.2020 р.

Від указаної дати організаційні питання здійснення розрахунків із використанням чекової книжки (чека) банки регулюватимуть внутрішніми правилами самостійно.


Доповнено: Від 13.01.2020 згідно з Постановою НБУ №118 рахунок відправника/отримувача в електронних розрахункових документах і електронних повідомленнях СЕП повинен ідентифікуватися тільки за допомогою міжнародного номера банківського рахунку (IBAN).

З 13 січня, якщо в платіжному дорученні буде вказано не номер рахунку у форматі IBAN, а реквізити у старому форматі (реквізити «Код банку (МФО)» і «Номер рахунку»), СЕП блокуватиме  такий документ.


нова форма платіжного доручення


Корисні новини


перевірки дпс фсс 2020 системи для бізнесу нові бюджетні рахунки та єсв 2020 системи для бізнесу січень 2020 податковий календар сайт