Оберіть своє місто:
27
08
  Додано нові форми для подання до ДФС. Форми доступні у розділі Довідки державних органів — Інформаційна довідка — Створити — Довідку в СЕА ПДВ.
  У звітності до Державної казначейської служби змінено довідку FDPLAN01 Довідка про зміни до плану використання бюджетних коштів.
✅ Додано нові форми облікових документів згідно з постановою правління Фонду соціального страхування України No 13 від 19.07.2018р «Про затвердження Положення про комісію (уповноваженого) зі страхування у зв’язку з тимчасовою втратою працездатності» створено нову форму PD011506 Протокол засідання комісії із соціального страхування / рішення уповноваженого. Форма діятиме від 27.07.2018 р. та подаватиметься щомісячно.
✅  У Реєстрі первинних документів доопрацьовано виконання операції Перевірка підписів на вкладках Відправлено контрагенту та Затверджено контрагентом для документів, що були перенесені у архів за допомогою функції Адміністрування — Архівування документів. Доопрацьовано створення первинних документів за шаблонами, що містять графічні зображення.
✅  Реалізовано новий майстер створення заявок на нові сертифікати.
✅  Оновлено довідник Індекс споживчих цін за липень 2018 р.  — 99,3 %.