Оберіть своє місто:
24
10

✅ Оновлено Довідник податкових пільг, додано: Довідник 90/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету; Довідник № 90/2 інших податкових пільг.

✅ Внесено зміни у Довідник КПКВ.

✅ Довідник Органи управління (СКОДУ). Зверніть увагу! Довідник Органи управління (КОДУ) втратив чинність. Будь ласка, у Картці підприємства — розділ Підприємство — поле Орган управління встановіть значення з нового довідника Органи управління (СКОДУ)!

✅ Додано нові форми для звітності до ДФСУ.

 

✅ Розширено інформаційний контроль для форм пакету: PROZVI01 Ярлик до пакету МЕРТУ та форми: S3000308 Показники виконання фінансового плану. Реалізовано додаткову програму обробки з імпорту/експорту даних у форматі Excel для форми: S3000109 Фінансовий план підприємства ДФС (бюджет)

Первинні документи:

✅ Додано новий розділ Налаштування переносу полів для функції Створити на основі. Розділ призначений для налаштування перенесення даних з головного документа у дочірній документ, що створюється за допомогою функції Створити на основі.

✅ Реалізовано можливість експорту/імпорту налаштувань перенесення даних з головного документа у дочірній документ.

✅ Відкориговано відображення підписів відправника на вкладці Затверджено контрагентом для первинних документів, що перенесені у архів, за допомогою команди Адміністрування — Архівування документів.

✅ Реалізовано можливість погодження вхідних первинних документів довільним комплектом підписів, який налаштовується у шаблоні документа на стороні відправника.

✅ Шаблони первинних документів 1. У Конструкторі шаблона для полів шаблона додано можливість обирати тип списку: Редагований або Фіксований.

✅ Реалізовано можливість налаштовувати комплект підписів, для погодження первинного документа на стороні отримувача. У Конструкторі шаблона у вікні налаштування комплекту підписів додано поле для вибору налаштування типу комплекту підписів: Відправник або Отримувач.

✅ Реалізовано функцію автоматичного імпорту вкладень до первинних документів, що створюються за шаблоном типу Документ з вкладенням.

Звітність Єдиний внесок:

✅ Оптимізована робота з Таблицею 6 Додатка 4, що містить велику кількість рядків. Якщо звіт містить більше ніж 100 помилок, всі унікальні помилки вже знайдено, будь ласка, не очікуючи закінчення перевірки, виправте знайдені помилки по всім графам.

✅ Відкориговано заповнення графи 6 у Додатку 5 Таблиці 1 (F3050112 , F3051112) та виконання перевірки Таблиці 6 Додатка 4 після додавання нових співробітників.

✅ Додано відображення нумерації граф у електронній формі Таблиць 5 — 9 Додатка 4. Довідники Співробітники Оптимізовано механізм одночасного видалення великої кількості записів з довідника Співробітники при використанні СКБД Oracle.

Картка підприємства:

✅ Додано новий блок Для платників акцизного податку. Блок містить поля:
Код філії (код пункту реалізації) — код філії, що виписує та реєструє акцизні накладні;
Платник АП (назва головного підприємства) —назва головного підприємства, до якого належить філія (структурний підрозділ).

 


Дізнатись більше про зміни


Для завантаження оновлення 11.00.017 клацніть сюди


 ДИСТРИБУТИВ 11.00.010