Оберіть своє місто:
07
11

✅  Для зручності заповнення Таблиці 5 Додатку 4  додано довідник Класифікатор професій ДК 003:2010 (користувача) та змінено алгоритм його застосування.
Довідник підключений до граф 12 — 14 Таблиці 5 Додатку 4, під час встановлення оновлення автоматично заповниться даними про професійні назви роботи, щомістяться у вже зареєстрованих звітах користувача. Таким чином, для кожного підприємства створюється персональний класифікатор професій, який містить інформацію лише про ті назви роботи, що необхідні для певного підприємства.  Користувачі матимуть можливість доповнювати класифікатор професій за власними потребами.

✅  Реалізовано можливість додавати ідентифікатор контрагентів (ЄДРПОУ, ІПН) у назву файлів первинних документів, що експортуються у форматах pdf або pdf+p7s за допомогою розділу Відправка первинних документів автообробником контрагенту — Автоматичний експорт документів після отримання відповіді від контрагента.

✅  Реалізовано можливість створювати звіт 1ДФ у всіх звітних періодах на основі довідників Співробітники, Пайовики або Інші.

✅  Реалізовано перенесення значення для поля Тип населеного пункту із Картки підприємства у Майстер створення заявок на сертифікати.

✅  Оновлено довідник Індекс споживчих цін за вересень 2018 р. — 101,9 %.

 


Дізнатись більше про зміни


Для завантаження оновлення 11.00.019 клацніть сюди


 ДИСТРИБУТИВ 11.00.015