Оберіть своє місто:
28
12

✅  Оновлено Довідник сільськогосподарських сортів.

✅  Додано нові форми для подання до ДФС, Державної казначейської служби, НААН, Міністерства соціальної політики, МОЗ, Міністерства культури.

✅ Реалізовано підказки до форм податкової накладної.

✅ На панелі Фільтр додано параметр відбору Реєстрація прострочена. Параметр призначений для відбору ПН/РК, які зареєстровані у ЄРПН та мають прострочений термін реєстрації. Відбір документів здійснюється за наявності кількості днів прострочки у відповідній графі реєстру.

✅ Реалізовано автоматичне перенесення даних з отриманої ПН у графу 11 Зведеної податкової накладної (J1201010, F1201010) при створенні зведеної ПН за допомогою команди Створити на основі — Створити зведену видану ПН.

✅ Реалізовано можливість відправки зареєстрованих ПН/РК. У налаштуваннях розділу Відправка первинних документів автообробником контрагенту у полі Відправляти документ, якщо він має статус додано значення Зареєстровано в ЄРПН.

✅  Звітність з ЄСВ: оновлені дані розміру мінімальних та максимальних показників заробітної плати, що використовуються при розрахунку сплати ЄСВ, починаючи із звітів за січень 2019 року.

✅ Відповідно до Закону України від 23.11.2018 р. №2628-VIII з 01.01.2019 р. ставка ЄСВ для ФОП за працюючих осіб з інвалідністю становить 8,41 %.

✅ Оновлено довідник Індекс споживчих цін за листопад 2018 р. — 101,4 %.


⚠️ Згідно з Законом України від 05.10.2017 р. №2155-VIII «Про електронні довірчі послуги» використання електронної позначки часу під час накладання кваліфікованого електронного підпису чи печатки є обов’язковим.

Відповідно до вимог законодавства, після встановлення оновлення для всіх користувачів буде автоматично активовано опцію Перевіряти сертифікат по OCSP–протоколу та встановлювати позначку часу при підписанні, що міститься у розділі Адміністрування — Параметри системи — Документообіг.

Для спрощення налаштувань встановлення електронної позначки часу функція активується одночасно для всіх організацій, наявних у системі.

Зверніть увагу! Накладання електронної позначки часу виконується лише для електронних первинних документів та не застосовується до документів електронної звітності.

Для коректної роботи функції обов’язково повинен бути налаштований доступ до OCSP та TSP серверів КНЕДП.