Оберіть своє місто:
01
02

✅  Оновлено довідник Податкові інспекції (довідник територіальних органів ДФС), Довідник КВЕДІВ 2010 року, бюджетний довідник КПКВ.

✅  Оновлені контролі для форм до ДФС, ФССУ, 

✅  Додано нові форми до ДКСУ зі змінами згідно з наказом Міністерства фінансів України № 953 від 03.12.2018 р. «Про затвердження Змін до Інструкції щодо застосування економічної класифікації видатків бюджету». Початок дії — від 01.01.2019, період подання —місяць; нові форми для бюджетних установ до ДФС, для подання у Міністерство Культури.

✅  Додано нові форми до Держстатистики. Роз'яснення про заповнення деяких форм  можна знайти тут.

✅  Оновлено компонент формування PDF-файлів. 

✅  Додана функція повторної відправки ПН/РК, які не мають фінальної квитанції, в ЄРПН. Виконується із меню Сервіс — Повторна відправка ПН/РК без фінальної квитанції.

✅  Доопрацьовано заповнення графи 11 Зведеної податкової накладної, з використанням значення, вказаного у полі % Розрахунок податкових зобов’язань.

✅  Відкориговано встановлення номеру поточної філії у полі інформація лише по філії (структурному підрозділу покупця) отримувача при формуванні Запиту щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних (J1300105) від імені філії.

✅  Реалізована нова властивість полів шаблонів первинних документів — Заборонити редагування отримувачем.

✅  Оптимізовано швидкість завантаження документів з КНЕДП при вході у розділ Адміністрування — Сертифікати.

✅  Відкориговано відображення налаштувань зв'язків головний — дочірній шаблон у розділі Первинні документи — Налаштування переносу полів для функції створити на основі. 

__________________________________________________________________________

Дізнатись більше про зміни


Для завантаження оновлення 11.00.026 клацніть сюди


 ДИСТРИБУТИВ 11.00.022