Оберіть своє місто:
12
02
оновлення медок 11.00.027

Для завантаження оновлення 11.00.027 клацніть сюди


✅ Додано нові форми фінансової звітності в державному секторі: J0903203 Форма №1-дс Баланс J0903303 Форма №2-дс Звіт про фінансові результати J0903403 Форма №3-дс Звіт про рух грошових коштів J0903602 Форма №5-дс Примітки до річної фінансової звітності.

✅ У модулі Довідники — Картка підприємства виконано наступні доопрацювання:

На вкладці Керівництво, у розділах Керівник та Головний бухгалтер замість поля ПІБ додано нові поля: Прізвище, Ім’я, По батькові. Поля Прізвище та Ім’я обов’язкові для заповнення. Після встановлення оновлення прізвище, ім’я, по батькові відповідальних осіб будуть автоматично перенесені у відповідні нові поля. Під час входу у підприємство відображатиметься інформаційне повідомлення: «Актуалізуйте дані в розділі Керівництво та збережіть їх». Будь ласка, перевірте правильність заповнення нових полів та збережіть дані!

✅ Для користувачів фізичних осіб-підприємців додано обов’язкове заповнення поля Категорія платника на вкладці Пенсійний фонд. Якщо поле Категорія платника не заповнено, під час входу у програму відображатиметься інформаційне повідомлення: «Заповніть поле «Категорія платника» в Пенсійному фонді. Актуалізуйте дані в розділі Керівництво та збережіть їх».

✅ Оптимізовано швидкодію роботи модуля Реєстр звітів при використанні фільтру.

✅ Відкориговано виконання консолідації звітів ЄСВ по команді меню Файл — Консолідувати звіти в режимі M.E.Doc.Корпорація.

✅ Внесено зміни у відображення даних у реєстрі сертифікатів. За замовчуванням на вкладці Встановлені сертифікати відображатимуться як чинні сертифікати, так і сертифікати, які ще не розпочали свою дію. Сертифікати, що поки не набули чинності, відображені у реєстрі сірим кольором.

✅ У звітах Розрахунково-платіжна відомість форма №П-6 та Розрахунковоплатіжна відомість форма №П-7 до розділу Утримано додано поле Інші види утримань для відображення суми по виду оплати УТМ Утримання.

Дізнатись більше про зміни


 ДИСТРИБУТИВ 11.00.022


Як оновити програму M.E.Doc: