Оберіть своє місто:
07
03
оновлення медок 11.00.029

Завантажити оновлення 11.00.029 клацніть сюди


У поточному оновленні буде здійснено підготовку до переходу на нову версію M.E.Doc, що реалізована з використанням програмної платформи Microsoft.Net Framework 4. Рекомендується підготувати операційну систему, заздалегідь встановивши останню можливу версію Net Framework, що підтримується вашою операційною системою, а також пакет Microsoft Visual C++ 2010.

Для коректної роботи 64-розрядних операційних систем необхідна установка х32 та х64 версії Microsoft Visual C++ 2010. Ознайомитися з максимальними доступними версіями Net Framework можна тут. Якщо необхідні системні компоненти відсутні, автоматично буде встановлено мінімальний набір компонентів (Microsoft.Net Framework 4 та Microsoft Visual C++ 2010), доступних для вашої операційної системи. Детальніше про це ми писали тут.

Аналогічним чином буде виконано встановлення необхідних компонентів під час запуску кожного робочого місця, де використовується програма. За  відсутності прав на встановлення додаткових компонентів або увімкненого контролю облікових записів користувачів, операційною системою буде виконано запит на підвищення привілеїв користувачів для продовження встановлення.


Дізнатись більше про зміни


Як оновити програму M.E.Doc: ДИСТРИБУТИВ 11.00.022