Оберіть своє місто:
22
05
оновлення медок 11.01.007

Завантажити оновлення 11.01.007


✔️  Додано новий модуль РРО. Модуль містить розділи: Реєстр документів РРО та Довідники.

Додано новий довідник користувача Довідник моделей РРО з можливістю редагування та додавання записів. Довідник призначений для зберігання інформації щодо переліку моделей реєстраторів розрахункових операцій, які використовуються у господарських одиницях користувача.

Також розділ містить наступні довідники користувача:
Господарські одиниці — для зберігання інформації щодо господарських одиниць користувача, у яких використовуються реєстратори розрахункових операцій.
Перелік РРО — призначений для зберігання даних про екземпляри РРО, що використовуються у господарських одиницях користувача.
Класифікатор сфер застосування РРО — для зберігання переліку сфер застосування РРО, що використовуються у господарських одиницях користувача

⚠️  Форми документів РРО доступні для створення у новому модулі програми РРО — Реєстр документів РРО. Документи, що були створені у попередніх версіях програми у модулі Реєстр звітів, переміщено у новий модуль РРО — Реєстр документів РРО.

✔️  Додано новий розділ СтворитиДовідку про РРО. Розділ призначений для створення запитів та отримання інформації з реєстру екземплярів РРО та/або з реєстру центрів сервісного обслуговування РРО.


✔️  Додано нові форми до ДФСУ.


✔️  Реалізовано можливість внесення змін у підписаний пакет звітів Податкова декларація з ПДВ (J0200120, F0200120), що був створений у модулі Облік ПДВ.


Всі зміни в оновленні 11.01.007


Як оновити програму M.E.Doc: Дистрибутив 11.01.001