Оберіть своє місто:
01
07
програма медок що таке

Завантажити оновлення 11.01.011


✔️ Додано нові довідники Класифікатор видів транспорту, Коди УКТ ЗЕД спирт етиловий, Умови оподаткування спирту етилового, Транспортні засоби, Категорія ТЗ.

У довіднику Класифікатор сфер застосування РРО оновлено перелік сфер застосування відповідно до Державного реєстру реєстраторів розрахункових операцій. Доопрацьовано інтерфейс вікна введення/редагування даних Довідника моделей РРО.

Оновлено довідник Індекс споживчих цін за травень 2019 р. — 100,7 %


✔️ Нові форми до ДФС: нові версії бланків, подання за потреби:

J1303302 Заява щодо ліцензії на виробництво (спирт, алкоголь, тютюн);
F1303302 Заява щодо ліцензії на виробництво (спирт, алкоголь, тютюн);

Форми доступні у модулі програми Облік акцизного податку — Реєстр ліцензій (спирт, алкоголь, тютюн).


✔️ Додано нові форми з ліцензування виробництва, зберігання, оптової та роздрібної торгівлі пальним, є можливість надсилати документи та отримувати витяги. Повний перелік форм тут.


✔️ Оновлено електронні формати бланків:

J1304101 Ф.№1-АКПС Заява про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів;
F1304101 Ф.№1-АКПС Заява про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів;

Докладно про заповнення заяви в M.E.Doc

✔️ Оновлено файл загальних типів даних common_types.xsd.


✔️ У Реєстрі первинних документів під час групової перевірки ПН/РК реалізовано відображення детальної інформації щодо документів, де виявлено розбіжності у реквізитах контрагентів з ЄДК.


✔️ У модулі Облік ПДВ додано можливість здійснення звірки документів з Єдиним реєстром податкових накладних. Перевірка виконується за допомогою розділу Звірка документів з ЄРПН. Звірку документів з ЄРПН також можливо виконати у модулі Первинні документи.


✔️ У модулі Облік акцизного податку:

Додано нові розділи Реєстр ліцензій (пальне), Реєстр акцизних документів (спирт етиловий).

Сформувати Запит про надання витягу з реєстру платників акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового (J1304201, F1304201) та отримати відповідний витяг можливо у розділі Довідки державних органів — Інформаційна довідка — Створити — Довідку в СЕАРП та СЕ.


Доопрацьовано СОМ-метод CertToCache. Реалізовано можливість роботи з захищеними носіями (токенами).


✔️ Додано нові форми до ДКС, початок дії  з 01.06.2019, період подання: І півріччя, 9 місяців.

✔️ Нові форми до Міністерства культури України, МОЗ, Міністерства соціальної політики України, НААН,  КМДА.


Повний перелік змін тут


⚠️  У користувачів застарілих операційних систем може виникати помилка при прийомі пошти. Про вирішення помилки самостійно читайте тут.


Як оновити програму M.E.Doc: