Оберіть своє місто:
05
08
оновлення медок 11.01.015 с

Завантажити оновлення 11.01.015


✔️ Додано новий довідник Вид витратоміра-лічильника. Для зручності платників акцизного податку додано новий довідник Акцизні склади контрагентів.

✔️ На виконання постанови Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні» додано нові бланки, доступні у розділі програми Банківський модуль. Форми запитів доступні у розділі Інформаційна довідка — Створити Довідку в СЕАРП та СЕ.

✔️ На виконання постанови Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162 «Про запровадження міжнародного номера банківського рахунку (IBAN) в Україні»:

— у модулі Довідники — Картка підприємства та у модулі Довідники — Контрагенти — Картка контрагента довжину полів, призначених для зберігання номерів банківських рахунків, збільшено до 29 символів, дозволено введення латинських символів;

— у бланках документів та довідниках програми тип та розмірність полів, що призначені для зберігання номерів банківських рахунків, приведено у відповідність до вимог постанови Правління Національного банку України від 28 грудня 2018 року № 162.

✔️ При одночасному створенні кількох первинних документів або ПН/РК за допомогою функції Створити на основі — Власні налаштування налаштовано відкриття тільки першого створеного документа. Інші створені документи зберігаються у реєстрі модуля та можуть бути відкриті користувачем у разі потреби.


✔️ Банківський модуль:Монітор повідомлень про відкриття/закриття рахунків


Реалізовано отримання за новою формою документа: DPI21102 Електронне інформаційне повідомлення про припинення (зняття з обліку) платника податків (Інформаційний файл U).

Документ формується ДФС у разі припинення (зняття з обліку) платника податків та надсилається до фінансової установи, в якій відкрито рахунок платника податків. Після ознайомлення з документом, у відповідь на отриманий Інформаційний файл U фінансова установа повинна сформувати та направити в ДФС Квитанцію №1 (DPI21501).

⚠️  Формування та відправка Квитанції №1 виконується співробітником фінансової установи! Для формування квитанції оберіть Інформаційний файл U у таблиці модуля та виконайте команду головного меню Файл — Відправити квитанцію на повідомлення. Виконайте підписання квитанції комплектом ЕП та відправте підписану квитанцію у ДФС.


Повний список змін в оновленні 11.01.015


Як оновити програму M.E.Doc: