Оберіть своє місто:
11
10
оновлення медок 11.01.023

Завантажити оновлення 11.01.023


Зверніть увагу: в оновленні M.E.Doc 11.01.023 під час створення та імпорту звітів і документів проходить перевірка заповнення даних. Заповніть коректно картку підприємства у програмі, а саме всі відповідні поля. Більше інформації тут


✔️  Оновлено Довідник податкових пільг. ДПСУ затверджені нові довідники пільг станом на 01.10.2019 року, а саме Довідник №94/1 податкових пільг, що є втратами доходів бюджету; Довідник №94/2 інших податкових пільг.

✔️ Державна податкова служба — нові форми: початок дії  — з 01.10.2019 р., подання — за потреби з 01.10.2019 р.

✔️  Додано новий модуль Користувацькі налаштування комплектів підписів. У модулі користувачі можуть налаштовувати власні комплекти підписів для первинних документів. У користувацьких комплектах підписів можливо визначити пріоритети комплектів підписів при підписанні первинних документів, забезпечити наявність підпису на документі тієї чи іншої посадової особи, визначити умови застосування комплекту підписів відповідно до внутрішніх положень підприємства.

✔️  Додано новий комплект підписів: Первинні документи, що за замовчуванням застосовується для всіх типів первинних документів, для яких не налаштовано комплект підписів у розділі Користувацькі налаштування комплектів підписів. Налаштування для комплекту підписів Первинні документи будуть встановлені автоматично.

✔️  Реалізовано можливість автоматичного створення других примірників Акцизних накладних та Розрахунків коригування акцизних накладних. У розділі Відправка первинних документів автообробником контрагенту додано опцію Формувати та відправляти другі примірники АН, РКАН за наявності зареєстрованих перших примірників. Якщо опцію встановлено, на основі зареєстрованих перших примірників АН/РК виконується автоматичне формування їх других примірників, за умови, що для АН/РК відсутні зареєстровані або відправлені контрагентам другі примірники. За замовчуванням опція вимкнена.

✔️  Доопрацьовано автоматичне заповнення номера телефону з кодом міста із Картки підприємства при створенні первинного документа.


Як оновити програму M.E.Doc: