Оберіть своє місто:
14
11
Оновлення M.E.Doc 11.01.027

Завантажити оновлення 11.01.027


○  В оновленні M.E.Doc 11.01.027 реалізовано новий сервіс запиту інформації  «Стан  розрахунків з бюджетом», який стане корисним для бухгалтерів. Тепер з інтерфейсу програми можна отримати виписку з органів Державної податкової служби. За допомогою нової функції можна з легкістю отримувати інформацію за показниками розрахунку: що було нараховано, сплачено до бюджету; дізнаватись про переплату, недоїмки та нараховану пеню.

○ Оновлений довідник Податкові інспекції (довідник територіальних органів ДПС). Довідник підключений у Картці підприємства — розділ Підприємство — група Контролюючий орган — поле Назва. Будь ласка, перевірте дані у цих полях. Якщо дані змінились, відкрийте звіти та оновіть поля (F5).

○ Замінено код органу ліцензування 9999 на 9900 у зв`язку з переходом ДФС до ДПС.

○ Відкориговано механізм видалення рядків та позиціонування курсору на вкладці звіту «1ДФ Податковий розрахунок сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь платників податку, і сум утриманого з них податку» (J0500105) за умови встановлення фільтру по полю ОД та наступного сортування по полю ІПН. 

○ На панелі інструментів вікна Створення звіту додано поле для пошуку шаблона документа. Вікно відкривається на виконання команди Створити — Первинний документ. У полі можливо здійснювати пошук як за значеннями, що містяться у таблиці (чаркод документа, найменування документа та дата модифікації), так і за назвою групи, до якої належить шаблон первинного документа.

○ Відкориговано завантаження квитанцій за допомогою метода GetDocKVT.

○ У Картці користувача додано поле Співробітник. У полі можливо вказати співробітника, який буде працювати у програмі під обліковим записом користувача. Дані співробітника обираються з довідника Співробітники.

○ Додано збереження інформації про введення неправильного пароля до секретного ключа сертифіката, збереженого на диску або на захищеному носії.


Як оновити програму M.E.Doc: