Оберіть своє місто:
16
12
Оновлення M.E.Doc 11.01.028

Завантажити оновлення 11.01.028


○ Оновлений довідник Податкові інспекції (довідник територіальних органів ДПС). Довідник підключений у Картці підприємства — розділ Підприємство — група Контролюючий орган — поле Назва. Будь ласка, перевірте дані у цих полях. Якщо дані змінились, відкрийте звіти та оновіть поля (F5).

○ Оновлено довідник Коди відомчої класифікації видатків (КВК)

○ Оновлено довідник Бюджетний класифікатор.

○ Додано нові форми до ДПС, Держстату, ДКС, Міністерства соціальної політики, Мінфіну та НААН.

○ Відкориговано збереження параметрів фільтрації, встановлених за допомогою фільтра на панелі інструментів у таблиці вкладки Відсутні у реєстрі.

○ Реалізовано можливість здійснення багатостороннього обміну первинними документами з використанням посилання на документ. Контрагенти можуть опрацьовувати та затверджувати документи, для яких налаштовано багатосторонній обмін, за отриманими посиланнями. Після затвердження за посиланням документ буде автоматично відправлено наступному учаснику обміну згідно з налаштованим маршрутом.

Додано функцію друку даних про стан розрахунків з бюджетом. Друк виконується по команді головного меню Файл — Друк реєстру. На виконання команди можливо роздрукувати дані, що відображені у таблиці модуля (з урахуванням обраних фільтрів) на момент виконання команди.

 


Як оновити програму M.E.Doc: