Оберіть своє місто:
09
01
Оновлення M.E.Doc 11.01.030

Завантажити оновлення 11.01.030


Зверніть увагу! Оновлення недоступне для застарілих операційних систем!


○  Додано новий модуль Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL), призначений для підприємств, які складають фінансову звітність за міжнародними стандартами (МСФЗ).


○  Оновлено довідник Коди програмної класифікації видатків (КПКВ).

○  Додано нові форми та версії форм до ДПС, Держстату, Міністерства енергетики та захисту довкілля, Міністерства культури, Мінсоцполітики, МОЗ України та НААН.

○ Відповідно до Закону №294-IX від 14.11.2019 р. «Про Державний бюджет України на 2020 р.» оновлені дані розміру мінімальних (з 01.01.2020 — 4723 грн) та максимальних (з 01.01.2020 — 70845 грн) показників заробітної плати, які використовуються при розрахунку сплати ЄСВ, починаючи із звітів за січень 2020 року. Норми починають діяти тільки для звітів з 01.01.2020 р.

○  Реалізовано відображення підсумкового значення колонок Сума, ПДВ та Сума без ПДВ для виділених документів. Додано можливість автоматичної відправки посилання на документи, для всіх учасників багатостороннього обміну документами. Для зручності користувачів кнопки керування маршрутом багатостороннього обміну первинними документами доступні незалежно від статусу документа. Додано можливість відбору назв полів за допомогою фільтру при налаштуванні відповідності полів головного та дочірнього документів. 

○  Розширено можливості автоматичної відправки контрагенту других примірників Акцизних накладних та Розрахунків коригування акцизних накладних, при встановленій опції Формувати та відправляти другі примірники АН, РКАН за наявності зареєстрованих перших примірників у розділі Відправка первинних документів автообробником контрагенту.

○  Відкориговано автоматичну нумерацію документів при виконанні групового копіювання акцизних документів. 

○ У модулі Стан розрахунків з бюджетом реалізовано можливість змінювати ширину колонок таблиці модуля. Додано можливість копіювати виділений текст за допомогою комбінації клавіш ctrl+c.


Повний перелік змін


 Для системних адміністраторів:


У поточному оновленні буде здійснено підготовку до переходу на нову версію M.E.Doc, що реалізована з використанням програмної платформи Microsoft .Net Framework 4.8 та пакету Microsoft Visual C++ 2017.
Під час встановлення оновлення буде виконано перевірку на наявність встановлених необхідних компонентів операційної системи (.Net Framework 4.8 та Visual C++ 2017). У випадку, якщо хоча б один із цих компонентів відсутній, автоматично буде завантажено та встановлено компоненту Microsoft .NetFramework 4.8, а також пакету Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributable, що містить Visual C++ 2017.
Для успішного встановлення компонентів необхідно забезпечити доступ до ресурсів Microsoft (aka.ms та visualstudio) чи завантажити Microsoft .Net Framework 4.8 та Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributable вручну.

      ⚠️ Завантаження та встановлення Microsoft .Net Framework 4.8 може тривати деякий час. Для коректної роботи 64-розрядних операційних систем необхідне встановлення х86 та х64 версії Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributable. При відсутності у користувача необхідних прав на встановлення додаткових компонентів або увімкненого контролю облікових записів користувачів (UAC), операційною системою буде виконано запит на підвищення привілеїв для продовження інсталяції.
⚠️ Для застосування встановлених компонентів та подальшої успішної роботи необхідно виконати перезавантаження системи. Після завершення оновлення файли для встановлення Microsoft .Net Framework 4.8 та Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributable будуть знаходитись у папці Install/Redist кореневого каталогу програми M.E.Doc. У випадку використання мережевого варіанту роботи для клієнтських станцій завантаження інсталяційних файлів Microsoft .Net Framework 4.8 та Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributable буде здійснюватися з папки Install/Redist каталогу серверної частини з виконанням встановлення.


Як оновити програму M.E.Doc: