Оберіть своє місто:
07
02
оновлення медок 11.02.003 системи для бізнесу

Завантажити оновлення 11.02.003


○ Доопрацьовано механізм відображення зв’язаних документів в реєстрі. Отриманий документ «Звіт аудитора» (Q1041001) буде пов’язаний на вкладці «Наступні дії» з Ярликом (I0001001) до пакету документів, на основі його він був створений.

○ Відкориговано створення документів при ввімкненому фільтрі «Дата модифікації».

○ Для мережевого варіанту програми оптимізовано процес завантаження шаблонів первинних документів із Глобального реєстру шаблонів при отриманні первинних документів, що створені на основі опублікованих шаблонів.

Оновлено довідник Коди програмної класифікації видатків (КПКВ).


⚠️  Нова версія програми розроблена з використанням програмної платформи Microsoft. Net Framework 4.8. Мінімальні вимоги для встановлення нової версії:
• наявність встановлених компонентів операційної системи: Microsoft.Net Framework 4.8 та Microsoft Visual C++ 2017;
• для коректної роботи 64-розрядних операційних систем необхідно встановлення х86 та х64 версії Microsoft Visual C++ 2015-2019 Redistributable, що містить Visual C++ 2017.


Повний перелік змін


Як оновити програму M.E.Doc:


 

   

Корисні новини:


Акція від Дебет Кредит: краща ціна на передплату Про порядок нарахування, строки подання звітів та сплати єдиного податку ЄП фізичними особами підприємцями — платниками єдиного податку затверджено новий Порядок зупинення реєстрації ПН/РК. У вигляді додатків до Порядку затверджені критерії ризиковості та показники, за якими визначається позитивна податкова історія платника податку