Оберіть своє місто:
25
02

Завантажити оновлення 11.02.004


○  Реалізовано новий функціонал: автозаповнення Довідки про зведені за добу облікові дані;

○ Оновлено довідник Податкові інспекціїДовідник податкових пільг станом на 01.01.2020, ставки акцизного збору в довіднику кодів товару (продукції) згідно з УКТ ЗЕДперелік кодів ризикових товарів згідно УКТ ЗЕД для моніторингу ПН/РК, довідник Типи об’єктів оподаткування.

Додано нові форми до ДПС.

○ Фінансова звітність за МСФЗ (формат iXBRL):

• Додано розрахунки для узагальнюючих компонентів в таблицях звітів.
• Змінено формат звітів на більш зручний.
• Додано довідки щодо заповнення для більшості звітів.

○ У Реєстрі первинних документів реалізовано новий функціонал Створити -— Документ довільного формату, призначений для створення, підписання ЕП та відправки контрагентам документа із вкладеннями різних форматів, з можливістю вказати номер та суму документа, налаштування маршруту відправки документа для багатостороннього обміну.
Реалізовано відображення коду філії–відправника на вкладці Отримано для отриманих первинних документів.
Команду Заблокувати документ додано у пункт головного меню Правка та у контекстне меню. Команда доступна для від’ємних Розрахунків коригування, які були відправлені контрагенту–покупцю для здійснення реєстрації, за умови встановлення у документі ознаки. Підлягає реєстрації в ЄРПН отримувачем (покупцем).
Доопрацьовано відображення значення колонки Сума без ПДВ таблиці розділу при виконанні автоматичної архівації Податкових накладних. Автоматична архівація налаштовується у розділі Адміністрування — Архівування документів, опція Архівування періодів.

○ Оптимізовано процес завантаження опублікованих шаблонів первинних документів із Глобального реєстру шаблонів.

○ Відкориговано відображення документів згідно з налаштуваннями ролі користувача для модуля Реєстр акцизних документів (пальне).

○ Оновлено довідник Індекс споживчих цін за січень 2020 р. — 100,2 %.

○ Реалізовано автоматичне заповнення звіту S0301116 1–ПВ Звіт з праці (квартальна).


Повний перелік змін


Як оновити програму M.E.Doc:


 

   

Корисні новини:


Акція від Дебет Кредит: краща ціна на передплату   Про порядок нарахування, строки подання звітів та сплати єдиного податку ЄП фізичними особами підприємцями — платниками єдиного податку   звіт про зайнятість і працевлаштуванння