Оберіть своє місто:
16
03

Завантажити оновлення 11.02.005


○  Реалізовано можливість надсилати запити та отримувати витяги і довідки у розділі Довідки державних органів — Інформаційна довідка — Створити — Довідку в СЕА ПДВ. Реєстраційна заява платника податку на додану вартість (J1310108, F1310108) доступна у розділі Реєстр звітів.

○На виконання наказу Державної служби статистики України № 259 від 31.07.2019 р. «Про затвердження форми державного статистичного спостереження № 1-ПВ (квартальна) «Звіт із праці» додана нова форма, початок дії — з 01.01.2020 р.; подання — щоквартально: SS301116 1-ПВ. Звіт з праці (квартальна).

Додано нові форми до ДПС, Міністерства культури України, Укроборонпрому.

○ Реалізовано можливість змінювати ім’я файлу після додавання його у документ із вкладеннями різних форматів. Документ із вкладеннями створюється за допомогою команди Створити — Документ довільного формату.

○ Для підписаного документа із вкладеннями різних форматів реалізовано можливість збереження файлів вкладень без підписів. Зберегти вкладення без підписів можна, натиснувши лівою кнопкою миші на назві файлу на вкладці Вкладення, після чого обрати опцію Документ без підписів.

○ Відкориговано відображення статусу від’ємної РК, що була відправлена контрагенту після реєстрації у ЄРПН, у випадку, якщо контрагент вже отримав таку РК із ЄРПН. 4. Налаштовано експорт таблиці реєстру у форматі Excel при відборі записів за значенням колонки Створено/Отримано за допомогою фільтра панелі інструментів.

○ Додано фільтр відображення подій по датам у розділі Журнал. За допомогою фільтра можливо відібрати події, обравши певний період часу: За період або На дату. За замовчуванням у фільтрі встановлено відображення подій на поточну дату.

○ Налаштовано збереження заданої кількості резервних копій залежно від типу: одного або обраних підприємств (ZBK) та резервної копії всієї бази (ZBF), при використанні параметра Зберігати тільки … у розділі Адміністрування — Параметри системи — Резервне копіювання.

○ Оновлено довідник Індекс споживчих цін за лютий 2020 р. — 99,7 %.


Повний перелік змін


Як оновити програму M.E.Doc:


 

   

Корисні новини:


документ довільного формату в медок   Про порядок нарахування, строки подання звітів та сплати єдиного податку ЄП фізичними особами підприємцями — платниками єдиного податку   податковий календар бухгалтера на березень 2020, вихідні березень,