Оберіть своє місто:
05
05
оновлення медок 11.02.008 системи для бізнесу

Завантажити оновлення 11.02.008


○  Реалізовано новий довідник Пункти навантаження/розвантаження.
Оновлено Довідник податкових пільг станом на 02.04.2020 р.
Оновлено довідник КОАТУУ.

○  Додано нові форми до ДПС, Держстату та МОЗ України. Внесено ряд змін для інших форм.

⚠️ КМДА змінено адресу прямого з’єднання з сервером обміну документами та квитанціями:
http: //185.185.253.240/GateWebService/gate.asmx
Якщо ваше підприємство звітує до КМДА, обов’язково переконайтеся у наявності доступу до цієї адреси!  

○  Для компаній з управління активами реалізовано можливість створювати звіти для пайових інвестиційних фондів (ПІФ). Функція доступна за наявності ліцензії на модуль Фінансова звітність за МСФЗ, до якої додано коди ЄДРІСІ ПІФ. У вікні Створення звіту відображається додаткове поле ПІФ, у якому можливо обрати код ПІФ, для якого створюється звіт.

○  Реалізовано можливість заповнення теми та короткого змісту листа при відправленні файлів. 

○ Додано шаблони первинних документів: Зворотна накладна 1С (ціна з ПДВ) (1СZN);Зворотна накладна 1С (ціна без ПДВ) (1СZN0); Зворотна накладна 1С (без ПДВ) (1СZNB); Повернення постачальнику 1С (ціна з ПДВ) (РР1С); Повернення постачальнику 1С (ціна без ПДВ) (РР1С0); Повернення постачальнику 1С (без ПДВ) (РР1СВ).

○ Реалізовано автоматичне заповнення граф Початок звітної доби та Кінець звітної доби при створенні з самостійним заповненням «Довідки про зведені за добу підсумкові дані …» (J0210401, F0210401).

○ Для гарантованої доставки звітів до контролюючих органів та отримання квитанцій на них за замовчуванням увімкнено використання прямого з’єднання. Для користувачів, у яких опцію з використання прямого з’єднання було відключено, після встановлення оновлення у розділі Адміністрування — Параметри системи — Звітність буде автоматично встановлено позначку Пряме з’єднання.

○ Допрацьовано механізм формування заявок при отриманні нових сертифікатів, а також їх продовженні та перевидачі. Реалізовано створення універсальної заявки на одночасне формування сертифікатів підписання та шифрування.

○ Оновлено довідник Індекс споживчих цін за березень 2020 р. — 100,8 %.


Повний перелік змін


Як оновити програму M.E.Doc:


 

   

Корисні новини:


податковий календар та календар бухгалтера травень 2020   подання звітності до дпс   Медок_Електроний_документообіг вебінар 2020 нова ера без паперу

онлайн-семінар облік єсв 2020   ефективні курси 1с підприємство   1с:підприємство бас бухгалтерія в хмарі вебінар системи для бізнесу