Оберіть своє місто:
06
07
оновлення медок 11.02.014

Завантажити оновлення 11.02.014


○ Додано нову групу довідників НБУ. Довідники групи НБУ недоступні для редагування та використовуються при заповненні звітності до НБУ для небанківських фінансових установ. Оновлено довідник КОАТУУ.

○ Реалізовано можливість подання звітності до Національного банку України для небанківських фінансових установ (НФУ). У модулі Реєстр звітів додано можливість створювати звіти НФУ, підписувати ЕП та відправляти їх на спеціальний ресурс Національного банку України, а також, здійснювати імпорт та експорт звітів у форматі XML.

○ На виконання Закону України від 12.09.2019 р. № 79-IX «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо удосконалення функцій із державного регулювання ринків фінансових послуг» додано нові форми, початок дії — з 01.07.2020 р.

○ Реєстр первинних документів:

• Налаштовано відбір документів у таблиці реєстру за допомогою панелі Фільтр при одночасному встановленні значення ЄДРПОУ контрагента та значення умовного ІПН.
• Відкориговано відображення документів у таблиці реєстру при відборі документів за значенням колонки Сума за допомогою фільтра на панелі інструментів при використанні СКБД Oracle.
•  Налаштовано затвердження відправником редакції первинного документа, що була створена на боці контрагента, за умови, якщо у шаблоні первинного документа налаштовано перевірку відповідності імені відповідальної особи до імені у сертифікаті, яким підписується документ.

○ Додано команду Зашифрувати та зберегти на вкладці Наступні дії у вікні відкритого документа при формуванні Заявки (Z0200107) на продовження або перевидачу сертифіката. Команда доступна після генерації Заявки та секретного ключа. На виконання команди на диск зберігається файл Заявки у форматі .pcz. Збережена заявка може бути відправлена до КНЕДП за допомогою будь-якого поштового сервісу.


Повний перелік змін


Корисні новини:


податковий календар на червень 2020   Зміни в оподаткуванні податком на прибуток   зміни для єдинників 2020

зміни щодо оподаткування пдв   ефективні курси 1с підприємство   ДПСУ оновила план графік проведення планових перевірок платників 2020