Оберіть своє місто:
28
05
зміни для єдинників 2020

Наступна частина розбору нового Закону №466. Попередні частини стосовно основних змін в оподаткуванні податком на прибуток і оподаткуванні ПДВ за посиланнямиДеякі норми наведеного закону вже набрали чинності.


Основні зміни для платників єдиного податку


Обсяг доходу єдинників (стосується обсягу доходів платників єдиного податку 1-3 групи).

Збільшено граничний обсяг доходу єдинників. До 1 групи відноситься ті платники єдиного податку, обсяг доходу яких не перевищує 1 000 000 грн. До 2 групи – з доходом, що не перевищує 5 000 000 грн. До 3 групи – з доходом 7 000 000 грн.


Податковий період для єдинників 3 групи ­ платників ПДВ

З прийняттям нового Закону для платників єдиного податку 3 групи – платників ПДВ встановлено місячний податковий (звітний період) (п. 294 ПКУ).


База оподаткування для єдинників 4 групи

Що стосується платників єдиного податку 4 групи, то п. 292-1.2 у новій редакції внесли уточнення щодо бази оподаткування податком сільськогосподарських товаровиробників, визначеної станом на 1 січня базового (звітного) року відповідно до порядку, встановленого ПКУ для справляння сплати за землю.


Зміна ставки єдиного податку для єдинників 3 групи

Відтепер платники єдиного податку 3 групи, які обрали ставку податку 5%, у разі добровільної зміни ставки податку можуть подати заяву щодо зміни ставки не пізніше ніж за 10 календарних днів (раніше було 15 днів) до початку календарного кварталу.


Обмежено пільгу для єдинників 1-3 групи при наданні нерухомого майна в оренду

Платники єдиного податку 1-3 групи при наданні земельної ділянки або нерухомого майна в оренду, з 01.07.2020р. повинні будуть сплачувати земельний податок.


Податковий борг та анулювання реєстрації платника єдиного податку

Анулювати реєстрацію платника єдиного податку можна при наявності податкового боргу, який перевищує 1020 грн.(п.8 пп.298.2.3 ПКУ).


Для переходу на спрощену систему оподаткування подаємо заяву в електронному вигляді

Суб’єкти господарювання подають до контролюючого органу заяву засобами електронного зв’язку в електронній формі з дотриманням вимог законів України «Про електронні документи та електронний документообіг» та «Про електронні довірчі послуги» (п. 3 пп. 298.1.1 ПКУ).


джерело medoc.ua


Корисні новини:


як подавати звіт з єсв за працівників у відпустці без зарплати карантин 2020   Зміни в оподаткуванні податком на прибуток   податковий календар червень 2020 системи для бізнесу

зміни щодо оподаткування пдв   ефективні курси 1с підприємство   Знайомство з 1С:Підприємство 8 Бухгалтерія Сільскогосподарського підприємства для України. Налаштування, огляд основних розділів.Знайомство з 1С:Підприємство 8 Бухгалтерія Сільскогосподарського підприємства для України. Налаштування, огляд основних розділів.