Оберіть своє місто:
22
05

Розроблено проект наказу Міністерства фінансів України «Про затвердження Змін до додатка до Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку».

Зміни, що внесені проектом:

Розділ 1 «Довідник ознак доходів фізичних осіб»: дійсні назви ознак доходів приведено у відповідність з нормами ПКУ, а Довідник доповнено новими ознаками доходів. Серед ознак доходів: вартість путівок, наданих професійною спілкою/роботодавцем; дохід, отриманий у спадщину (подарований) від члена сім’ї першого та другого ступеня споріднення/особи, що не є членом сім’ї;сума ненарахованих процентів за користування кредитом; благодійна допомога, надана благодійниками та ін.

Розділ 2 «Довідник ознак податкових соціальних пільг»: чинна назва податкової соціальної пільги приводиться у відповідність із нормами ПКУ.

Ознайомитись з повним переліком змін

 

Даний проект наказу не змінює чинного Порядку заповнення та подання податковими агентами Податкового розрахунку сум доходу, нарахованого (сплаченого) на користь фізичних осіб, і сум утриманого з них податку.

Орієнтовно наказ набуває чинності від 1 жовтня 2018 року.