Оберіть своє місто:
04
03
підготовка до переходу на нову версію MEDoc

Нещодавно було реалізоване оновлення версії 11.00.028 програми M.E.Doc. Якщо ви досі не оновили програму, будь ласка, ознайомтесь з оновленням та завантажте його тут.


Наразі планується до випуску оновлення 11.00.029. Розробники планують розпочати з нього розширення технологічних рішень програмного комплексу M.E.Doc. Це вдосконалить програмний комплекс, дозволить створити новий функціонал, підтримувати актуальні версії баз даних та  збільшити швидкодію програми.


Зверніть увагу: процес оновлення може зайняти більше часу, ніж зазвичай. Важливо не переривати процес примусово та дочекатися успішного завершення оновлення.

Це пов’язано з тим, що на вашому ПК буде встановлено .Net Framework 4.0 та Microsoft Visual C++ 2010, у разі їх відсутності. Розробник попереджає, що користувачам може знадобитись допомога системного адміністратора при встановленні цього оновлення.


Ми турбуємось про наших користувачів та підтримуємо високу якість наших продуктів. Якщо вам знадобиться допомога при встановленні оновлення, звертайтесь на help@sys2biz.com.ua.