Оберіть своє місто:
02
08
Увага платників акцизного податку! Перевірте наявність реєстрації в новому реєстрі Введено в дію новий Реєстр платників акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового.

ДФС звертає увагу платників акцизного податку на необхідність перевірити, чи внесені вони до Реєстру платників акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового. Станом на 02.08.2019 у новому реєстрі зареєстровано 3333 платника.


Виявлені випадки, коли платники податку не зареєстрували акцизні склади, розпорядниками яких вони є, або для реєстрації платниками податку подали заяви за попередньою формою чи для включення до попереднього реєстру платників акцизного податку з реалізації пального, які відповідали визначенню платників акцизного податку до 01.07.2019.

У зв’язку з цим ДФС рекомендує платникам податку перевірити наявність реєстрації в новому реєстрі.


Якщо інформація в новому реєстрі відсутня, необхідно зареєструватись платником акцизного податку та зареєструвати акцизні склади з включенням до нового реєстру. Для цього слід подати нові заяви — за формою J1304101 чи F1304101.


Згідно з нормами Податкового кодексу України та постановою Кабінету Міністрів України від 24 квітня 2019 року № 408 «Деякі питання електронного адміністрування реалізації пального та спирту етилового» введено в дію Реєстр платників акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового.

Особи, які з 01.07.2019 відповідають визначенню платників акцизного податку, підлягають обов’язковій реєстрації як платники податку в новому реєстрі до початку здійснення реалізації пального або спирту етилового та зареєструвати всі акцизні склади, розпорядниками яких вони є. Під час реєстрації кожному акцизному складу присвоюється уніфікований номер. Реєстрація здійснюється на підставі заяви про реєстрацію платника акцизного податку з реалізації пального або спирту етилового та/або акцизних складів.


Попередні матеріали, що можуть вас зацікавити


Складення нових АН за формою «П» та заявок на пальне

Електронні ТТН

Затверджено Порядок ведення Реєстру з реалізації пального та зміни до нормативних актів

Новий модуль M.E.Doc | Реєстр ліцензій (пальне)

Заява на реєстрацію платника акцизного податку та акцизних складів в модулі M.E.Doc

Коли складати акцизну накладну

Термін для реєстрації акцизних накладних 


особливості та зміст роботи СЕА РП