Оберіть своє місто:
27
02
граничний термін подання звітності за 2018 рік до ДФСУ

1 березня — граничний термін подання:


 ✔️ Податкової декларації з податку на прибуток підприємств за 2018 р.


Разом з декларацією обов’язково подається фінансова звітність за 2018 р., яка є додатком до декларації (розрахунку) та її невід’ємною частиною.

Читайте також про виправлення помилок у додатку ВП до декларації з податку на прибуток.


✔️ Звіту про використання доходів (прибутків) неприбуткової організації. 


Як правильно заповнити цей звіт неприбутківцям — читайте тут.


✔️ Податкової декларації платника єдиного податку — фізичної особи — підприємця за 2018 р. платниками, віднесеними до першої та другої груп;


✔️ Розрахунку податку на прибуток нерезидента, який провадить діяльність на території України через постійне представництво, на підставі складення окремого балансу фінансово-господарської діяльності, за 2018 р. платниками, у яких податковий період дорівнює календарному року. Разом з декларацією подається фінансова звітність за 2018 р., яка є додатком до декларації (розрахунку) та її невід’ємною частиною.


✔️ Розрахунку податку на прибуток постійного представництва нерезидента за 2018 р.


✔️ Розрахунку частини чистого прибутку (доходу), що підлягає сплаті до держбюджету державними унітарними підприємствами та їх об’єднаннями, за IV квартал 2018 р.


 Також з 1 березня розробники M.E.Doc припиняють підтримку застарілих операцыйних систем (Windows XP, Windows Server 2003, Windows Vista). Детальніше тут ↓

перехід з WINDOWS XP Medoc