Оберіть своє місто:
14
02
виправлення в додатку вп

Якщо при заповненні додатка ВП виправляються показники, відображені у рядках 01 «Дохід від будь-якої діяльності (за вирахуванням непрямих податків), визначений за правилами бухгалтерського обліку» та 02 «Фінансовий результат до оподаткування (прибуток або збиток), визначений у фінансовій звітності відповідно до національних положень (стандартів) бухгалтерського обліку або міжнародних стандартів фінансової звітності (+, –)» декларації з податку на прибуток за минулий звітний (податковий) період, платник податку повинен подати виправлену фінзвітність.


При використанні електронної форми фінзвітності Декларація подається після подання такої виправленої фінзвітності.

За нормою п. 46.4 Податкового кодексу України відповідне доповнення може бути складене у довільній формі (з поясненням мотивів його подання) та буде використано органом ДФС для аналізу показників Декларації.

Платник податків, який подає звітність в електронній формі, подає таке доповнення в електронній формі.

Декларація може бути складена, як уточнююча або ж звітна (звітна нова). Відповідні помітки проставляються у полі 1 заголовної частини Декларації. Подаючи уточнюючу декларацію, у полі 3 заголовної частини слід зазначити звітний (податковий) період, за який робиться уточнення.

Якщо помилки виправляються у звітній (звітній новій) Декларації, уточнити показники можна лише за один звітний період та подати один додаток ВП. При цьому додатки до рядків додатка ВП, на які є посилання у ньому, не заповнюються та не подаються.

Нагадуємо, що у М.Е.Doc реалізовані усі форми фінзвітності (розділ Звітність – Реєстр звітів – Державна фіскальна служба – Фінансова звітність), а також податкової звітності, зокрема:
📌 декларації з податку на прибуток (річної) – ідентифікатор J0108104, додатку ВП до неї (J0181704);
📌 декларації з податку на прибуток (квартальної) – J0100117, додатку ВП до неї – J0111717.

У разі подання платником за 2018 рік декларації за новою формою за ідентифікатором форми J0100117 до закінчення граничного строку подання (01.03.2019 р. включно), податкові зобов’язання визначаються за декларацією, що подана останньою, незважаючи на наявність раніше поданої за ідентифікатором форми J0108104 або J0100116.


джерело: medoc.ua


звіт з податку на прибуток підприємств